24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Vždycky se najde někdo, kdo vás nebude mít rád, říká Česká Miss Earth Ivuš Uchytilová

26.1.2018

Je krásná, dokonce 8. nejkrásnější žena světa! I když devatenáctiletá Ivuš Uchytilová pochází z docela malého městečka ve východních Čechách, může o sobě říct, že si splnila velký sen a dobyla svět. A teď se s novým rokem rozhodla splnit si další – natáčet videa a stát se youtuberkou! Jaká témata ji lákají, co pro nás chystá a s kým by se chtěla objevit před kamerou a natočit vlog? Přečti si náš rozhovor, který Ivuš poskytla pro Blogerky.cz a napiš nám do komentářů, jak se ti líbil. :-)

Ivuš, do nového roku jsi vykročila se zbrusu novým kanálem na YouTube. Jaké s ním máš plány a na co se tam tvoji fanoušci mohou těšit?  A byl to tvůj sen, který jsi dlouho rozmýšlela, nebo to přišlo samo?
Vždy mě lákalo si YouTube kanál založit. A protože jsem měla v plánu zdokumentovat svoji cestu a pobyt  na světové soutěži, říkala jsem si, že je to dobrá příležitost, jak s tím začít. Chtěla bych se zatím zaměřit hlavně na to, jak probíhá Česká Miss. Na to zákulisí, co holky prožívají... No a potom se prostě uvidí. :-) 

Kdo je pro Tebe v tomto směru inspirátorem? Máš svoje oblíbené youtubery a tvůrce na sociálních sítích? V domácím, ale i zahraničním prostředí?
Jsem v tom nová. Takže zatím někoho konkrétního, kdo by byl pro mě určitým vzorem, nemám. Nejvíce ale sleduji zahraniční youtubery.

S kým konkrétně by ses chtěla setkat a třeba natočit společné video?
Z českých by to určitě byla Natálka Kotková nebo známý youtuber KOVY. 


Kde čerpáš inspiraci pro svoje fotky na Instagramu?
Snažím se fotit svůj život a samozřejmě sleduji mnoha český i zahraničních osobností, jejichž Instagram se mi líbí. Z těch zahraničních je to třeba Gigi Hadid, nebo Song of Style a Lele Pons.

Určitě jsi už narazila i na negativní ohlasy a kritiku na sociálních sítích. Jak se vyrovnáváš s jedovatými zprávami haterů? A už se ti stalo, že byl někdo opravdu nepříjemný nebo přímo agresivní?
Ano, snažím se si toho nevšímat. Myslím, že v tomto světě je to normální a bohužel to k němu patří. Vždy se najde někdo, komu se nebude něco líbit nebo vás nebude mít rád. Důležité je se nezaleknout a snažit se zůstat sama sebou. Snažím se obklopovat lidma, které mám ráda a něco pro mě znamenají. Co si myslí ostatní, mě v tomto ohledu nezajímá. Každý má svůj život a možnost volby, jak ho bude žít. Včetně třeba toho, jakou fotku přidá na Instagram.

A jaké máš další přání, sny a plány do tohoto roku? Prozradíš nám je?
Tento rok bych si opravdu chtěla užít. Mám za sebou to nejdůležitější – a tím je světová soutěž Miss Earth. Chtěla bych dokončit školu a začít se věnovat více modelingu. 

Vždy se najde někdo, komu se nebude něco líbit nebo vás nebude mít rád. Důležité je se nezaleknout a snažit se zůstat sama sebou.

Kde se vidíš za 5 nebo 10 let? Toužíš zůstat u modelingu, nebo jsou Tvoje sny úplně jiné? Prozradíš nám jaké? :-)
Za 10 let bych chtěla být hlavně šťastná a mít rodinu a práci, která mě bude bavit. Ráda bych se modelingu věnovala, ale člověk nikdy neví, na co může narazit, a já se určitě nebráním tomu zkusit i něco jiného.

Jak se ti žije jako České Miss Earth 2017 a 8. nejkrásnější ženě světa? Jak ti to změnilo život?
Určitě mi to změnilo život, a to v dobrém slova smyslu. Za rok 2017 jsem získalo opravdu mnoho zkušeností, kontaktů a opravdu dobrých přátel. A navíc jsem přijela z Filipín spokojená s umístěním a dobrou reprezentací naší České republiky.

Co je pro tebe v životě nejdůležitější?
Je to má rodina. Mít u sebe lidi, kteří vás podporují, a víte, že jim můžete důvěřovat, to je podle mě to nejdůležitější.

A co bys popřála svým fanouškům do nového roku 2018? :-)
Do nového roku 2018 bych jim přála, ať se snaží žít přítomností, na nic nečekají a plní si svoje sny. 

Ivuš, děkujeme ti za rozhovor a přejeme ti úspěšný a šťastný rok 2018!

Líbil se ti rozhovor s Českou Miss Earth 2017 a 8. nejkrásnější ženou světa? S kým dalším by sis ráda přečetla rozhovor? Napiš nám svoje přání do komentářů. Možná se ti splní už příště. ;-)

Komentáře

mamanacestach 28.1.2018 21:15

Bezva rozhovor a Ivuš je krásná!

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.