24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Vždycky se najde někdo, kdo vás nebude mít rád, říká Česká Miss Earth Ivuš Uchytilová

26.01.2018

Je krásná, dokonce 8. nejkrásnější žena světa! I když devatenáctiletá Ivuš Uchytilová pochází z docela malého městečka ve východních Čechách, může o sobě říct, že si splnila velký sen a dobyla svět. A teď se s novým rokem rozhodla splnit si další – natáčet videa a stát se youtuberkou! Jaká témata ji lákají, co pro nás chystá a s kým by se chtěla objevit před kamerou a natočit vlog? Přečti si náš rozhovor, který Ivuš poskytla pro Blogerky.cz a napiš nám do komentářů, jak se ti líbil. :-)

Ivuš, do nového roku jsi vykročila se zbrusu novým kanálem na YouTube. Jaké s ním máš plány a na co se tam tvoji fanoušci mohou těšit?  A byl to tvůj sen, který jsi dlouho rozmýšlela, nebo to přišlo samo?
Vždy mě lákalo si YouTube kanál založit. A protože jsem měla v plánu zdokumentovat svoji cestu a pobyt  na světové soutěži, říkala jsem si, že je to dobrá příležitost, jak s tím začít. Chtěla bych se zatím zaměřit hlavně na to, jak probíhá Česká Miss. Na to zákulisí, co holky prožívají... No a potom se prostě uvidí. :-) 

Kdo je pro Tebe v tomto směru inspirátorem? Máš svoje oblíbené youtubery a tvůrce na sociálních sítích? V domácím, ale i zahraničním prostředí?
Jsem v tom nová. Takže zatím někoho konkrétního, kdo by byl pro mě určitým vzorem, nemám. Nejvíce ale sleduji zahraniční youtubery.

S kým konkrétně by ses chtěla setkat a třeba natočit společné video?
Z českých by to určitě byla Natálka Kotková nebo známý youtuber KOVY. 


Kde čerpáš inspiraci pro svoje fotky na Instagramu?
Snažím se fotit svůj život a samozřejmě sleduji mnoha český i zahraničních osobností, jejichž Instagram se mi líbí. Z těch zahraničních je to třeba Gigi Hadid, nebo Song of Style a Lele Pons.

Určitě jsi už narazila i na negativní ohlasy a kritiku na sociálních sítích. Jak se vyrovnáváš s jedovatými zprávami haterů? A už se ti stalo, že byl někdo opravdu nepříjemný nebo přímo agresivní?
Ano, snažím se si toho nevšímat. Myslím, že v tomto světě je to normální a bohužel to k němu patří. Vždy se najde někdo, komu se nebude něco líbit nebo vás nebude mít rád. Důležité je se nezaleknout a snažit se zůstat sama sebou. Snažím se obklopovat lidma, které mám ráda a něco pro mě znamenají. Co si myslí ostatní, mě v tomto ohledu nezajímá. Každý má svůj život a možnost volby, jak ho bude žít. Včetně třeba toho, jakou fotku přidá na Instagram.

A jaké máš další přání, sny a plány do tohoto roku? Prozradíš nám je?
Tento rok bych si opravdu chtěla užít. Mám za sebou to nejdůležitější – a tím je světová soutěž Miss Earth. Chtěla bych dokončit školu a začít se věnovat více modelingu. 

Vždy se najde někdo, komu se nebude něco líbit nebo vás nebude mít rád. Důležité je se nezaleknout a snažit se zůstat sama sebou.

Kde se vidíš za 5 nebo 10 let? Toužíš zůstat u modelingu, nebo jsou Tvoje sny úplně jiné? Prozradíš nám jaké? :-)
Za 10 let bych chtěla být hlavně šťastná a mít rodinu a práci, která mě bude bavit. Ráda bych se modelingu věnovala, ale člověk nikdy neví, na co může narazit, a já se určitě nebráním tomu zkusit i něco jiného.

Jak se ti žije jako České Miss Earth 2017 a 8. nejkrásnější ženě světa? Jak ti to změnilo život?
Určitě mi to změnilo život, a to v dobrém slova smyslu. Za rok 2017 jsem získalo opravdu mnoho zkušeností, kontaktů a opravdu dobrých přátel. A navíc jsem přijela z Filipín spokojená s umístěním a dobrou reprezentací naší České republiky.

Co je pro tebe v životě nejdůležitější?
Je to má rodina. Mít u sebe lidi, kteří vás podporují, a víte, že jim můžete důvěřovat, to je podle mě to nejdůležitější.

A co bys popřála svým fanouškům do nového roku 2018? :-)
Do nového roku 2018 bych jim přála, ať se snaží žít přítomností, na nic nečekají a plní si svoje sny. 

Ivuš, děkujeme ti za rozhovor a přejeme ti úspěšný a šťastný rok 2018!

Líbil se ti rozhovor s Českou Miss Earth 2017 a 8. nejkrásnější ženou světa? S kým dalším by sis ráda přečetla rozhovor? Napiš nám svoje přání do komentářů. Možná se ti splní už příště. ;-)

Komentáře

mamanacestach 28.01.2018 21:15

Bezva rozhovor a Ivuš je krásná!

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.