24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Péče o pleť podle youtuberek, kterou se vyplatí vyzkoušet!

4.5.2018

Péče o pleť je pro mnohé z nás oříšek. Její potřeby se v průběhu času často proměňují a na trhu je tolik produktů nejrůznějščích vlastností a cenových relací, že by to vystačilo běžné ženě na testování na celý život. :-) Proto jsou tipy domácích i zahraničních youtuberek tak užitečné! Podívej se, co doporučují ve svých videích Petra Lovely Hair, Beauty by Katty nebo Roxette Arisa. ;-) Produkty, e-shopy, značky – všechno na jednom místě. ;-)

Osmnáctiletá youtuberka z Belgie Olivia Rouyre, kterou sleduje 232 tisíc odběratelů, natočila pro své fanoušky video, jak pečuje o svou pleť a podělila se o svoje každodenní zásady, kterými se můžeš inspirovat i ty. Objev nové produkty a seznam se s další zahraniční influencerkou. ;-)


Jako další inspiraci ze zahraničí jsme pro tebe vybrali video od půvabné youtuberky Morgan na jejím kanále The Beauty Breakdown. Morgan je napůl Korejka a napůl Američanka a na YouTube se jí daří. 512 tisíc odběratelů sleduje její především beauty videa. Tentokrát se zaměřuje na produkty, které zásadně změnily její péči o pleť! Jaké konkrétně? Dozvíš se ve videu. ;-)


Zajímavé tipy natočila také Roxette Arisa, specialistka na make-up z Los Angeles. S oblibou točí hlavně make-upové tutoriály, beauty recenze a miluje testování nových produktů. Na jejím YouTube kanále ji sleduje 809 tisíc odběratelů. Vyzkoušej tipy od beauty specialistky. Rowette je v testování kosmetických produktů zkušená a její tipy určitě stojí za to. Dozvíš se, jaký doporučuje deodorant, pleťové masky, oleje pečující o pleť, krémy…


A jak pečují o svou pleť české blogerky a youtuberky a co doporučují? Mrkni na Marketu Frank – v jendom ze svých posledních videí představuje všechny své oblíbené produkty, které jí pomáhají udržet pleť čistou a bez akné. Peeling, krém, maska, ale i zelený jíl… Víc se dozvíš ve videu. ;-) 

Nenech si ujít ani video od Petry Lovely Hair. Tahle témata netočí právě často, protože produkty pečující o pleť tolik nestřídá. Jaké jsou její top přípravky a co radí? Na prvním místě hydratovat, hydratovat a hydratovat. :-)


Jaké speciality doporučuje beauty koučka Katka, která ráda hledá nové výjimečné značky? Na jejím kanále Beauty by Katty najdeš novinky, o kterých jsi dost možná vůbec nikdy neslyšela… V tomto videu se zaměřila na produkty Oxynergy. Čím je výjimečná a proč stojí za to ji vyzkoušet? To se dozvíš ve videu. 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.