24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Známe blogerku dubna i další zajímavé autorky! Inspiruj se a zapoj se do další výzvy měsíce května

10.5.2018

Foto: @lusyliana
Vítězkou dubnové výzvy o nej blogerku se stala Lucia se svým blogem Lusyliana.sk. Kromě ní jsme vybrali také tři další talentované autorky blogů, které by určitě neměly ujít tvé pozornosti. Každá je jiná, originální a rozhodnout o jejich výběru nebylo snadné. Ačkoliv nás oslovily také další blogy, které se bohužel do konečného výběru nedostaly, rádi se s nimi potkáme v dalších výzvách, kde na vás čeká další příležitost stát se tváří webu Blogerky.cz a představit sebe a svůj blog prostřednictvím exkluzivních článků našim čtenářům. ;-)

Lucia je velkou milovnicí make-upu a právě to dalo vzniknout jejímu blogu Lusyliana.sk, který si píše něco přes dva roky. Věnuje se na něm hlavně beauty a lifestylovým tématům, ale také módě a jídlu. V loňském roce se umístila na třetím místě ve slovenské anketě Blogerka roku 2017 v kategorii Krása. Nakoukni do jejího malého světa krásy, módy a pozitivního myšlení na jejím blogu a Instagramu, kde ji sleduje přes 14 tisíc fanoušků. Potkávat se s ní můžeš také prostřednictvím jejího kanálu na YouTube Lusyliana

BLOG: http://lusyliana.sk/
INST: @lusyliana
YT: Lusyliana

Lucia se tímto stává tváří webu Blogerky.cz po celý květen a pokud využije svou příležitost, potkáš se s ní v exkluzivním rozhovoru a originálních článcích. ;-)

Další vybranou blogerkou je Barbora Šimašková, slovenská blogerka, která se řídí heslem "Science with style, veda o ľudskom tele štýlovo.“ Je studentkou medicíny, takže její blog má blízko k tématům zdraví, zajímavostem z oblasti medicíny, ale ráda přináší také rozhovory se zajímavými lidmi. Mrkni na její blog a Instagram.

BLOG: http://intravitam.eu
INST: @intra.vitam

Foto: @intra.vitam

Seznam se také s talentovanou autorkou, která nás zaujala nejen svými fotkami, ale také blogem Čas kávičky http://cas-kavicky.cz. Jmenuje se Ema, pochází z Prahy a pevně věří v lásku na celý život, což je také téma, o kterém nejraději píše. :-) "Mám ráda kávu, hudbu a nohy v  teple. Píšu o životě s šálkem v ruce.“

BLOG: http://cas-kavicky.cz
INST: @verca_emca 
YT: Čas Kávičky

A do čtveřice představujeme blogerku Elišku, nadšenou cestovatelku, studentku, výživářku, fotografku a také maminku, která sbírala zkušenosti po celém světě. Žila v Kanadě, na Novém Zélandu, ve Švédsku i v Anglii. Díky cestování se zamilovala do focení a jako maminka propojuje svoje příspěvky plné cestovatelských tipů také s radami na cestování s dětmi. Nenech si ujít jak její blog, tak kanál na YouTube.

BLOG: http://ellwanderlust.com
INST: @ellwandelust 
YT: Ell Wanderlust https://www.youtube.com/channel/UCBd4Uu-9HKU_dOQ6TvZH8iQ

Už teď se těšíme na rozhovor, témata a vaše články!
Všem ostatním blogerkám, které jste se přihlásily do výzvy, děkujeme. Věříme, že využijete další příležitost, která se nabízí právě teď a znovu své blogy přihlásíte v této výzvě pro měsíc KVĚTEN! Přihlaste se znovu, nebo navrhněte svoje oblíbence, kteří vás inspirují a baví. Výzvu také můžete šířit a doporučit dál, budeme rádi za pestrost nominovaných blogů! Naše pravidelné výzvy jsou skvělou příležitostí, jak představit svůj blog, Instagram či kanál na YouTube našim čtenářům, oslovit nové fanoušky a posunout se zase o krok dál. ;-)
Piš nám opět do komentářů pod článek. Začátkem června vybereme další z vás, další tvář Blogerky.cz. Pojď do toho a šiř své myšlenky, zážitky a inspiruj druhé. ;-)

Komentáře

klarita 15.5.2018 17:58

zkusím
https://jsemdigitalnizenou.wordpress.com/

Deni Hartmannová 15.5.2018 20:25

http://denihartmannova.com Za pokus člověk nic nedá 😊

ErikaB 16.5.2018 6:26

Som blogerka v netradičnom veku, s hlavou večne v klobúku (prípadne inej pokrývke), milujúca nákupy z druhej ruky. A aj keď píšem niekedy od veci a štýly mixujem hlava nehlava, veľmi ma to baví. Tak sa skúste pozrieť na
www.vstrednomveku.sk

ClaireHan 16.5.2018 6:54

Každá návštěva blogu se počítá
http://mnkinternational.wixsite.com/home-czech

Cestovatelský a hlavně lifestyle blog páru, který překonal vztah na dálku

Peťka_Tvorím_s_láskou 17.5.2018 15:34

Nový blog o tvoreni a kreativite, ma zatial len pol rok existencie. Este sa vela ucim...
www.tvorimslaskou.sk

Le fille Ash 21.5.2018 8:00

No tak proč by ne..

http://www.listysnu.cz

Blog o autorské literární tvorbě a o světech, kde se příběhy odehrávají, o tanci a točení tanečních videí a o mých náladách, dojmech a upomínkách... a v rubrice zvěřinec se čtenář dozví o tom, jaké to je, když plyšový Mammut cestuje.

Iva Baltaretu 21.5.2018 9:05

Jsem Iva - hodně tvořím, cestuji a ráda k tomu inspiruju ostatní. Čtu, podporuju a propojuju další blogerky, setkávám se s nimi a připravuji tvůrčí workshopy. Zrovna u mě probíhá 30denní výzva v kreslení. Můj blog je www.diyprojekty.cz.

Ráda všechny potkám na Blogerfestu, na jehož pořádání se podílím.

Jenovéfa E 21.5.2018 16:08

Má dva kluky a dvě holčičky.
Mateřství si užívá už desátým rokem.
Za nic na světě by tu jízdu nevyměnila.
... A poslední rok o tom píše blog... Ze života čtyřmatky
https://ctyrmatka.blogspot.cz

Life with Carol 24.5.2018 22:26

"S přítelem máme při cestování společné to, že jakmile nastoupíme do vlaku či letadla, naše myšlenky se začnou ubírat zcela jiným směrem. Poznávání nových míst, kultur a celkově prostředí je pro nás velkou inspirací." úryvek ze článku o důvodech, proč cestovat.
Ráda bych nominovala svůj blog www.lifewithcarol.cz. Najdete tam články nejrůznějších témat

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.