24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Velikonoce jsou tu! A tady jsou tipy blogerek na pomlázku, beránka i dekorace!

30.3.2018

Velikonoce jsou tady a právě teď je ideální čas uplést si pomlázku a upéct beránka nebo mazanec. Oblíbené blogerky pro tebe mají tipy, jak na to. Tak třeba Jitka Nováčková natočila milé rodinné video o tom, jak na pomlázku a se Smooth & cooking se ti budou sbíhat sliny nad její velikonoční nádivkou a mazancem. Takže s chutí do toho. ;-)

Umíš uplést pomlázku? Dneska už je to vzácnost, ale teď se s ní hravě můžeš blýsknout díky videu sympatické Jitky Nováčkové s její rodinou! Na pomoc si tentokrát vzala bratránka Adama a bráchu Petra a společně ti ukáží jak na to. J Vezmeš si osm vrbových prutů, svážeš je k sobě, rozdělíš na dvě poloviny a pleteš. :-) Jak, to se dozvíš v rodinném videu od Nováčků.


Lehkou a přitom stylovou velikonoční fotoinspiraci nabízí na svém blogu Changing Room Karolína. Můžeš si okouknout její styl dekorování interiéru a také pochoutky, které na Velikonoce se svojí rodinou připravila. Všechny vypadají velice lákavě a sympatické budou i těm z vás, kdo Velikonoce příliš nemáte v oblibě. Hezkou výzdobu, něco dobrého na zub a příjemné chvíle s rodinou si ale může užít každý, tyto dny jsou k tomu jako stvořené. ;-) Celý článek najdeš zde.

Foto: http://www.changingroom.cz/

Teprve se chystáš upéct velikonočního beránka?  A zároveň chceš, aby byl zdravý? Zkus bezlepkového beránka, kterého si letos otestovala blogerka Alice a píše o tom na svém blogu Mámou stylově. Nás její tip zaujal. Hlavní je ale mít doma formu, bez té to prostě nepůjde. ;-) Více v článku na jejím blogu zde.  
Foto: https://www.mamou-stylove.cz/

Jsou dobroty, které by na velikonočním stole prostě neměly chybět. Jednou z nich je velikonoční nádivka, no a taky mazanec! Zkus to podle Kačky a jejího oblíbeného blogu Smooth & cooking. Recept na nádivku s uzeným masem a kopřivami (ale lze použít třeba i špenát nebo medvědí česnek) najdeš zde a pak se pusť s radostí do mazance. Kačka ti prozradí svůj rodinný recept. ;-) Najdeš ho tady.

Foto: http://www.smoothcooking.cz/

A na závěr pro vás máme jednu ispiraci ze zahraničí na originální velikonoční tvoření. S youtuberkou Emili Norris si vyzkoušíš několik zajímavých tipů na domácí tvoření. Nechybí kreativní zdobení vajíček, originální velikonoční dort, recept na zábavu pro děti i neobyčejné lívence inspirované velkonočním zajíčkem. ;-) 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.