24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Vybíráte tomu vašemu mikinu? Tyto tipy se vám jistě budou hodit

16.06.2021

Nákup oblečení představuje u mnohých z nás ryze individuální záležitost. Přesto je třeba říct, že někdy není od věci koupit partnerovi něco hezkého, co by ho dokázalo potěšit. Na výběr máte spousty oděvů, jež zcela jistě stojí za to. Hodně oblíbenými oděvy jsou především mikiny. Vždyť se jedná o oblečení, které člověk může nosit prakticky v jakékoli roční době. V létě slouží jako doplněk ke tričku či kraťasům, v zimě jsou ideální jako oblečení pod bundu. Tak jako tak se na trhu nachází spousta různých modelů, z nichž není vůbec jednoduché vybrat ten správný. My se proto na aspekty této nelehké volby podíváme mnohem podrobněji v následujících řádcích. Málo jich bezesporu není.

Na střihu záleží

V každém případě. Někdo má rád mikiny, které jsou poměrně široké a dokážou zakrýt jakékoli nedostatky týkající se postavy konkrétního člověka. Jedná se především i klasické velké mikiny, jež disponují také kapucí a kapsami. Tradičně se oblékají přes hlavu, což je možná trochu komplikovanější. Lidem, kteří si ale takovéto střihy oblíbili, to vůbec nevadí. Naopak si v nošení těchto mikin doslova libují. Jinak jsou hodně oblíbené také střihy mikin, jež působí hodně upnutě. Kopírují tvary těla. Takové modely si oblékají rádi hlavně pánové, jejichž postava je z hlediska muskulatury hodně disponovaná. Mikina tohoto typu se vyznačuje třeba zapínáním na zip. Ten může být pouze malý u krku, nebo celkový. Opět záleží na preferencích konkrétního muže. Celkové zipy jsou pohodlnější z pohledu oblékání, jež je jednodušší.

S kapsami, nebo bez nich?

U mnohých mikin se prosazují kapsy. Záleží samozřejmě na střihu. Kapsy se nejčastěji objevují po bocích mikin. Vypadají poměrně stylově a dokážou leccos pojmout. U mikin, jež se oblékají přes hlavu a disponují kapucí, se mnohdy setkáváme také s kapsou v přední části, která je označována jako klokaní. Tento typ mikiny je sice specifický, ale na mnohých lidech vypadá moc hezky.

Kapuce spíše jako doplněk

S nějakou velkou funkčností u kapucí nepočítejte. Vyrábějí se totiž ze stejného materiálu jako mikiny. Odolné vůči vodě tudíž určitě nejsou. Kapuce fakticky fungují jako určitý módní doplněk té či oné mikiny. S tímto faktem je zapotřebí počítat. Disponovat mohou i stahováním na šňůrky. Ty pak také dotváří celkový vzhled dané mikiny, jenž může být opravdu unikátní se vším všudy.

Barevné spektrum je široké

Vybrat si mikinu v podstatě v jakémkoli barevném provedení není nejmenší problém. Hodně oblíbené a nadčasové jsou zejména černé a bílé variace. Jinak ale není problém vybrat i modely s potiskem, které se budou jednoznačně líbit. Alternativ je hodně a vkus máme každý jiný. Vy sama víte, co váš partner rád nosí.

Zdroj obrázku: Halfpoint / Shutterstock.com

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.