24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Buď u natáčení nového Kurýra! Přiveze youtuberku Stylewithme

2.4.2018

Nenech si ujít natáčení nového dílu oblíbené talkshow Kurýr a potkej se se svou oblíbenou blogerkou. Tentokrát si kurýr Ondra pozval sympatickou youtuberku Stylewithme. Chceš ji poznat osobně a zažít neobyčejné setkání? Využit tuhle příležitost a napiš nám. Možná vybereme právě tebe. ;-)

Poslední díl Kurýra přinesl zajímavý rozhovor s Kristýnou Za normální holky, která svým neobyčejným projektem inspiruje hlavně holky, ženy a dívky, aby se nebály ukázat světu takové, jaké opravdu jsou!


Dalším Ondrovým hostem na palubě Kurýru bude opět mladá inspirativní žena – youtuberka  Stylewithme! I ona byla velice úspěšná v loňském ročníku ankety Czech Blog Awards, kde jste ji svými hlasy nominovali do TOP 10 v kategorii Video Blogerka roku.

Jmenuje se Bé Hà a je to 21 letá youtuberka s vietnamskými kořeny. Natáčí hlavně o módě, kosmetice, vaření či DIY, ale v poslední době se snaží ubírat trochu jiným směrem. Sleduješ ji a zajímá tě víc o její tvorbě, životě, názorech a jaká ve skutečnosti je? Tak nám napiš a přihlas se! Možná právě pro tebe chystáme tenhle nový díl, kde si můžeš splnit svůj sen.

Natáčet se bude ve čtvrtek 5. 4., takže pokud máš v ten den čas a chceš se potkat se Stylewithme, napiš nám na e-mail kuryr@blogtv.cz, proč bychom měli přijet právě za tebou a kam.

Pokud tě vybereme, přijedeme za tebou domů, do školy nebo do práce. ;-)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.