24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Známe nejpopulárnější blogery a on-line tvůrce roku! Bodovali Anna Šulc, Kovy i Markéta Frank

04.12.2018

Foto: Anna Šulc / Autor: Petr Klapper
V sobotu 1. 12. se v hotelu Hilton odehrál svátek všech blogerů, youtuberů a social tvůrců. Galavečer Czech Social Awards 2018! Na jednom místě se sešlo nejvíce osobností social světa i domácích a zahraničních hvězd showbyznysu. Senzací večera se stala Anna Šulc, která proměnila ve vítězství všechny tři nominace, Kovy si podmanil dvě nové kategorie a stal se nejvýraznější social osobností, která pozitivně mění okolní svět. O překvapení večera se postarala Markéta Frank, která vůbec poprvé zazářila v kategorii Bloger/ka roku! 

Letošní ročník ankety byl ve znamení novinek, velkých hvězd, ale také rekordního hlasování. Absolutními hvězdami galavečera, které si odnesly nejvíce ocenění, se stali Anna Šulc a Kovy. Anička proměnit všechny své nominace v kategoriích Instagram roku, Video Bloger/ka roku a Go Global CZ, a to znamená, že v květnu 2019 bude reprezentovat Česko na finálovém galavečeru Global Social Awards. Za Slovensko se světových ocenění zúčastní youtuberka Lucy Pug, která zvítězila v kategorii Go Global SK.

Další nové kategorie Fair Play a Social Impact & Change opanoval Karel Kovář alias Kovy. Toho si fanoušci zvolili za nejvlivnější osobnost českého social světa, která mění okolní svět a podporuje férovost na internetu.

O finálové překvapení se postarala půvabná Markéta Frank, které se díky přízni fanoušků podařilo vůbec poprvé zvítězit v kategorii Bloger/ka roku, navzdory velké konkurenci stálic ankety. Cenu si převzala z rukou Tamary Klusové.

V nové kategorii Fun & Etertainment si ocenění za zábavná videa nejen o parkouru převzal youtuber Taras Povoroznyk známý jako Tary. Vítěznou trofej mu příznačně předal čerstvý mistr světa v letecké akrobacii Martin Šonka.

Osobností, která je svou tvorbou a myšlenkami pro Česko největší inspirací na online scéně, se stala Shopaholic Nicol. Ocenění v kategorii Inspiration & Influence si však nemohla kvůli zdravotnímu zákroku převzít osobně.

V kategorii Cosmo Objev si největší přízeň fanoušků získala dvojice youtuberů Dva tátové, Michal a David Vaníčkovi, kteří na svém kanále inspirují nevšedním životem a rodičovstvím.

Ocenění v kategorii Cosmo Objev roku si z rukou Simony Krainové převzali Dva tátové. / Autor: Petr Klapper

O neopakovatelnou atmosféru galavečera se postarala také řada domácích i zahraničních hvězd. Skvělou show přivezl zpěvák a skladatel Justin Jesso z Chicaga, který vystoupil se svým emotivním singlem Stargazing a rozproudil v sále energickou párty. Diváci si užili také exkluzivní vystoupení Sharloty připravené speciálně pro tento galavečer, dále Mikolase Josefa s jeho novým hitem Me Gusta, Pavla Callty, Elišky Ruskové a kapely Eddie Stoilow. Ocenění vítězům pak přišla předat celá řada slavných osobností, mimo jiné Simona Krainová, Yemi, Michal Dvořák nebo Dominik Hašek!

Vystoupení Elišky Ruskové na galavečeru Czech Social Awards 2018. / Autor: Petr Klapper

Večerem nás provázel sympatický pár moderátorů Soňa Skoncová a Ondra Vodný z Evropy 2. V backstagovém studiu a na Glami Red Carpet pak vítěze, stejně jako řadu osobností a hostů večera zpovídali Jitka Nováčková s Milanem Peroutkou. Nechyběl mezi nimi ani nejslavnější instagramový básník Atticus s maskou, který si získal srdce téměř milionu fanoušků, nebo zahraniční influencerky Michèle Krüsi, Estefanía García a Kenza Sadoun. Ti přijeli speciálně na galavečer sledovat jak předávání ocenění, tak výjimečný okamžik celého večera – zahájení světových Global Social Awards, jejichž finále se uskuteční 18. května 2019 v Praze.

Natálka Kotková zpovídá na Glami Red Carpet dvojnásobného vítěze Czech Social Awards, ale také loňské vítězky a blogující sestry A Cup of Style. / Autor: Petr Klapper

Galavečer si diváci mohli vychutnat také v živém přenosu doma u televizních obrazovek na Prima Cool a TV JOJplus.

Výsledné pořadí finalistů v jednotlivých kategoriích najdete ZDE na webu Czech Social Awards. ;-)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.