24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Jak funguje konopí na vlastní kůži

14.09.2015
My Step
O všem co mě baví... :)
Hodnocení:
Výrobce: Cannaderm
Kategorie: Denní krémy
Autor: My Step
Cena: 190 CZK

Kdo se dívá na televizi, jistě si všiml reklamy ohledně kosmetických a léčivých výrobků z konopí od firmy Cannaderm. V reklamě se hovoří o tom, že výrobky jsou vysoce kvalitní a dokáží pomoci s bolestmi zad, kloubů a mají příznivé účinky na pokožku. Já jsem se podívala na méně známé výrobky, které se v reklamě, myslím, neobjevují a to na balzám a regenerační krém.
  
Regenerační krém regenerace
Oficiální informace: Regenerace krém s výrazným regeneračním účinkem pro speciální péči o přecitlivělou, suchou anebo velmi namáhanou pokožku. Krém přispívá k lepšímu vyživení pokožky a rychlejší regeneraci kožních buněk.

Účinné látky: konopný olej, hřebíček, panthenol, tea tree, lecitin, badyán.

Na obalu je hned zřejmé, že se jedná o výrobek z konopí. Na krabičce se píše 27 % léčivého konopí. Tubička je bílá a nachází se v ní 75 gramů krému. Samotný krém velmi příjemně voní po hřebíčku a má zelenkavou barvu.

Já osobně mám hodně vysušenou kůži na rukách a vyzkoušela jsem spousty různých krémů. Kůže mi kolikrát i popraská a to je dost nebezpečné kvůli tomu, že se tam může dostat nějaká infekce a podobně. Většinou jsem si ruce namazala a během několika minut, dá se říct, že ihned po vstřebání, byly ruce opět suché. Tímto krémem jsem si je namazala jednou a vydržely mi hlaďoučké několik hodin a i po těch několika hodinách se mi zdálo, že jsou o dost méně suché. Nyní po několika dnech používání je mám bez jakékoliv známky vysušení. Čemuž přispěl i hojivý panthenol.

Další věc, která stojí za zmínku je, že krém nemastí. Kámen úrazu všech krémů je, že si člověk namaže ruce a poté až do jeho vstřebání nemůže nic dělat, protože by bylo všechno špinavé. Tak u tohoto krému se „mastný efekt“ nedělá.
 
A něco navíc…
Ještě bych zmínila jednu věc. V návodu mě dost překvapilo, že se dá krém použít na již zhojené jizvy. Moje kolena poznamenal fakt, že neumím jezdit na kole a ani chodit po schodech, dvěma jizvami. Nikdy by mě nenapadlo, že se to dá nějakým způsobem zachránit. Musím říct, že vidím změnu. Jizvy začínají zapadat do okolního prostředí a nejsou tolik vystouplé.

Tento krém opravdu doporučuji. Je vhodný na suchou kůži, zhojené jizvy (i strie) a není chemicky upravovaný - 100% přírodní kosmetika. Splňuje to, co slibuje a to je to nejdůležitější!

Oblíbené produkty