24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Dvoufázová odličovací emulze

17.02.2014
Safienka
Jsem potřeštěný introvert, který se snaží být optimistou. Momentálně jsem na mateřské dovolené, takže moje hlavní zaměření je jasné. Jinak nadevše miluji knihy, zajímám se o duchovno, ráda se motám v kuchyni, maluji, kreslím, občas si i zasportuji a od nějakého toho roku píši na svůj blog.
Hodnocení:
Výrobce: Ryor
Kategorie: Odličování
Autor: Safienka
Cena: 101 CZK

Můj první nákup kosmetiky značky Ryor se udál před necelým měsícem. Do té doby jsem se nikdy k těmto produktům neodstala. A myslím - vím, že to byla velká chyba. 

Na doporučení kamarádky jsem si objednala Dvoufázovou odličovací emulzi, která slibuje skvělé odlíčení a postarání o Vaši pleť. Musím říct, že o obličej (pro někoho možná i něco jiného) je opravdu skvěle postaráno. Díky tomu, že emulze obsahuje několik částí, tak z Vaší pleti zároveň odstraní i ten voděodolný make-up, dočistí tonikem a ještě k tomu obsahuje extrakt ze světlýku lékařského, takže pleť skvěle hydratuje. 

Vyzkoušela jsem už několik odličovacích vod, mlík či jiných olejíčků a musím uznat, že tento je zatím TOP. Nosím čočky, takže potřebuji šetrný přípravek a pleť mám sušší, takže si z toho vezme i tu hydrataci. Stačí mi několik tahů přes oči a makeup je pryč. Nepodařilo se mi ještě vychytat jaké množství si mám na tamponek nanést, neboť vždycky musím olejíček ještě setřít, ale ničemu to nevadí. Jedná se pouze o osobní záležitost a detail, který nesnižuje mé hodnocení.

Za mne tedy 100% spokojenost a mohu jen a jen doporučit!

Oblíbené produkty