24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Chci mít ňadra in, otestuji Nadra IN!

12.05.2015
My Step
O všem co mě baví... :)
Hodnocení:
Výrobce: Simply You
Kategorie: Doplňky stravy
Autor: My Step
Cena: 990 CZK

Mít stále krásná a pevná ňadra je snem každé z nás. Bohužel záležitosti, jako je rychlé hubnutí, těhotenství a kojení, stejně jako přibývající věk, mění jejich vzhled nežádoucím způsobem. Mnoho žen proto podstupuje různé operace, nejznámější z nich je použití silikonových implantátů. Že se operace bojíte? Pak jste na tom podobně jako já.
 
Na jednu stranu bych chtěla mít dokonalá ňadra, tak, jak je vídáme v reklamách na spodní prádlo a plavky, na druhou stranu se však neodvažuji žádný zákrok na oddělení plastické chirurgie podstoupit. Kéž bych tak mohla spolknout zázračnou pilulku a měla prsa jako ve dvaceti! A podívejme, zdá se, že něco takového skutečně existuje.
 
Nedávno jsem totiž objevila přípravek Nadra IN FORTE přispívající ke zvětšení, zpevnění a změně tvaru prsou zcela přirozeným způsobem. Účinnými látkami jsou přírodní látky složek ActiVolume a ActiForm posilující příznivý vliv ženských hormonů (estrogenů) na pevnost, plnost, tvar a objem prsou.

Přesně to jsem se dočetla na obale výrobku a nyní se hodlám přípravek otestovat! Jak můj experiment dopadne? Doufám, že už Vám dám brzy vědět, že skvěle!
 
Jste zvědavé? Já tedy ano… Zatím se můžete mrknout na www.nadrain.cz.
 

Oblíbené produkty