24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Jarní detox? Tree3Chlorella!

02.09.2015
My Step
O všem co mě baví... :)
Hodnocení:
Výrobce: Simply You
Kategorie: Doplňky stravy
Autor: My Step
Cena: 313 CZK

Právě po dlouhé zimě je ideální čas na detoxikaci organismu. Jestliže nechcete pít kopřivové či pampeliškové čaje nebo držet půst, vsaďte na chlorellu!

Tato sladkovodní řasa je známá svými vynikajícími detoxikačními schopnostmi. Při pravidelném užívání dokonale vyčistíte a zregenerujete organismus. Já právě užívám přípravek Tree3Chlorella.    

Jedinečný doplněk stravy Tree3Chlorella v sobě ukrývá unikátní kombinaci látek pro správnou detoxikaci organismu a podporu imunity. Jedná se o tři velmi cenné přírodní extrakty: chlorella, zelený čaj a kurkumin.

Biomasa chlorelly (500 mg v 1 tabletě) pomáhá odstranit z těla škodliviny a těžké kovy, podporuje metabolismus a zlepšuje funkčnost trávicího systému. Dále podporuje vitalitu organizmu a imunitní systém.

Extrakt kurkumy (10 mg v 1 tabletě) přispívá k eliminaci zánětů a redukuje oxidativní stres.

Extrakt zeleného čaje (100 mg v 1 tabletě) umocňuje antioxidační účinky. Navíc podporuje metabolismus, čímž napomáhá regulaci hmotnosti a přispívá k odolnosti vůči psychické i fyzické únavě. Mimo jiné reguluje trávení a napomáhá udržovat zdravou střevní mikroflóru.

Podpořte jarní detoxikaci s doplňkem stravy Tree3Chlorella http://www.tree3chlorella.cz/ v doporučené denní dávce 2 tablety denně. Během očistné kůry dbejte na dostatečný pitný režim a zdravou životosprávu.

Tento jednoduchý postup vám zaručí, že prožijete přicházející jaro naplno, stejně jako já!

Oblíbené produkty

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.