24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Nákupy v Barceloně + TOP 5 španělských módních blogů

12.04.2016
TravelTips by Bobina
Ahoj :-), jmenuji se Petra a můj blog toptraveltips.cz je zaměřen na cestování a tipy na dovolenou. Můj druhý, vlastně původní blog bobinabloguje.com momentálně moc nerozvíjím, ale snad není všem dnům konec.

Barcelona je ideálním místem na jarní nákupy. Objevíte zde krásné a zajímavé kousky za velmi dobré ceny a u nás v nich budete zaručeně originální...

Začněte prohlídkou náměstí Plaça de Catalunya a z něj zahněte do ulice Avinguda Portal de l'Àngel... Pár kroků a jste ve španělském nákupním ráji. Právě zde najdete množství jak španělských značek tak samozřejmě i značky světové, mezi nimi i místní značku ZARA. Konkrétně v tomto butiku ZARA seženete kromě klasické nabídky i kousky z limitované edice. Ideální je navštívit  butik v pondělí a čtvrtek kolem poledne nebo odpoledne, protože v tyto dny přichází na pulty nové zboží. Nenechte si ujít ani nákupy v obchodním domě El Corte Inglés nebo Diagonal Mar, což je největší nákupní centrum v Katalánsku.  Pro milovnice luxusní módy zase doporučuji ulici Passeig de Gracia. Tady si můžete pořídit  kabelku Luis Vuitton, lodičky Jimmy Choo nebo trenčkot Burberry je to nejexkluzivnější ulice Barcelony. Butiky s tvorbou mladých návrhářů mají největší koncentaci ve čtvrti El Raval.
V Barceloně také jistě objevíte úžasné a mnohdy originální boty za velmi rozumné ceny, jejichž nabídka Vás jistě zláká k nákupu.

Nejznámější španělské módní značky :

Zara, Bershka, Pull and Bear, Stradivarius, Mango, Desigual, Custo Barcelona, Hispanitas - obuv a kabelky.

Módní značky u nás většinou ne moc známé :

Blanco, Massimo Dutti, Armand Basi, Adolfo Dominguez, Hoss Intropia, Sfera, Loewe, Pedro García, Antonio Miró

Mayoral - oblečení pro děti

Vintage obchody:

Holala! Plaza , Fusta'm, L'Arca de l'Avia - 
vintage svatební a společenské šaty

TOP 5 fashion blogů
www.dulceida.com
www.stylelovely.com/bartabacmode
www.stylelovely.com/ladyaddict
www.collagevintage.com
www.lovely-pepa.com

Obchody jsou otevřené od 09:00 nebo od 10:00 a mají přestávku na oběd. Obchody se zavírají ve večerních hodinách, a to buď ve 20:00 anebo ve 20:30. Velké obchodní domy nemají obědové přestávky a většina obchodů je otevřena i v sobotu odpoledne, avšak v neděli je zavřeno. Momentálně, ale španělská vláda zvažuje tradiční siestu zrušit, takže možná brzy bude vše trochu jinak...Před Sagrada Familia

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

TravelTips by Bobina

Ahoj , jmenuji se Petra a můj blog toptraveltips.cz je zaměřen na cestování a tipy na dovolenou. Můj druhý, vlastně původní blog bobinabloguje.com momentálně moc nerozvíjím, ale snad není všem dnům konec.


Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.