24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

TravelTips by Bobina

Milano shopping

09.05.2016

Miláno je hlavním Italským městem módy, kultury a designu. V tomto finančním a ekonomickém centru Itálie jsou krásně zkombinované moderní prvky s historií. Můžete zde obdivovat nádherné galerie, vychutnávat skvělé cappuccino, obdivovat designové obchody či hledat různě skryté romantické zákoutí a zahrady.

Celý článek

Šik jako Pařížanky

21.04.2016

Mnohokrát jsem přemýšlela, jestli vše co se o Pařížankách říká je pravda (nepíši Francouzskách, protože mezi Francouzkou a Pařížankou je rozdíl). Všechny ty známé věty o Paříži a stylu místních dam jistě znáte. Ale je to skutečně pravda? Není to jen skvěle vytvořené PR, které se všem neustálým omíláním po mnoho desetiletí vrylo pod kůži tak, že jej považujeme za pravdu? V Paříži jsem byla vícekrát, a protože jsem měla možnost, tak jsem se zajímala jak to tedy je :-)

Celý článek

Nákupy v Barceloně + TOP 5 španělských módních blogů

12.04.2016

Barcelona je ideálním místem na jarní nákupy. Objevíte zde krásné a zajímavé kousky za velmi dobré ceny a u nás v nich budete zaručeně originální...

Celý článek

Za zdravím a krásou na Fiji

11.04.2016

Tyto ostrovy by se daly nazývat rájem léčivých potravin. Snad vše co se v této oblasti urodí má zázračný vliv na lidský organismus a mnoho zdejších potravin se využívá ve zdejší tradiční medicíně.

Celý článek

Prázdniny na Zakynthosu

09.04.2016

Nahlédněte se mnou na krásy květiny východu...

Celý článek

Na co nezapomenout, když se balíte k moři

05.04.2016

Období letních dovolených se sice zatím blíží jen pomaloučku, přeje jen jaro sotva začalo, ale čas utíká rychle a než se nadějeme tak léto bude klepat na dveře, mi budeme balit kufry a vyrážet za letním dobrodružstvím. Jak se připravit, na co nezapomenout a co nepodcenit?

Celý článek

Mexiko...potraviny, které nám daly starověké civilizace

08.03.2016

Může nás Mexiko naučit něčemu novému?

Celý článek

TravelTips by Bobina

Ahoj , jmenuji se Petra a můj blog toptraveltips.cz je zaměřen na cestování a tipy na dovolenou. Můj druhý, vlastně původní blog bobinabloguje.com momentálně moc nerozvíjím, ale snad není všem dnům konec.

Zvol si téma, které tě zajímá

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.