24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Co si koupím v po vánočních slevách?

16.12.2012
Cosmetic-Walnut
Ahoj, jsem začínající blogerka s vášní pro kosmetiku. Je mi 15 let, tudíž nemám zatím velké zkušenosti, a proto také píši blog. Život je o poznávání nových věcí, ať to jsou nové limitované kolekce či zajeté výrobky. Vše co objevím,miluji a nesnáším zapíši na blog. Mým dalším zájmem je móda a moc ráda sleduji co se v ní děje, ale to je jen vedlejší. Nestojím o to být fashion blogerkou :). Miluju čtení knih! :D Když nic dlouho nečtu, mám vždy takovou tu touhu, nebo nutkání si něco přečíst. Když jsem na tom dost špatně tak si při snídani čtu i obal od musli, nebo od minerálních vod. Rozhodně to není celý popis mé osobnosti, jen základní rysy. Nemyslím, že každý stojí o důkladném prozkoumání mé duše, to si můžu zajít k psychologovi, a nebo k nejlepší kamarádce. ;)

Co si koupím po novém roce ? Všichni píší o Vánočních dárcích a já už píšu o po vánočních slevách jsem originální. Je to kosmetika ELF a její produkty + nové věci, které se objeví až na po Vánocích. Také jsem přidala SnowFairy z Lushe, protože jsem již pevně rozhodnutá si ji koupit ve slevách. Ukážu Vám pro co jsem už rozhodnutá:

Co si koupím po novém roce ? Všichni píší o Vánočních dárcích a já už píšu o po vánočních slevách jsem originální. Je to kosmetika ELF a její produkty + nové věci, které se objeví až na po Vánocích. Také jsem přidala SnowFairy z Lushe, protože jsem již pevně rozhodnutá si ji koupit ve slevách.
Ukážu Vám pro co jsem už rozhodnutá:
1)Maximálně krycí korektor je prý vážne dobrý a předčil i korektor z MAC, proto se odhodlám do něj investovat a zrecenzuji ho i pro Vás, ať víte do čeho jít .
2) Jumbo eyeliners v bárvávh French Lace, Turkish coffe a možná i Like a Boss ( modrá)
3)Jumbo lipstick v krásně červené tónující Movie Star
4)hydratační tyčinka
5)rtěnka Charming
6)HD tvářenka v odstínu Diva
7)2 tvářenka Shy a Glow, moc se mi líbí a neměly by být špatné
8)báze pod oční stíny, to bych si asi nikdy nekoupila, ale prý se hodí pod Jumbo tužky, protože moc nevydrží a s bází by to mělo být lepší
9)štětec na tvářenku, ať je mám všechny čím nabírat
10)rozjasňovač
11)korektor, který léčí a kryje akné ( to je něco pro mne)
12)SnowFairy, na její vůně by se dalo básnit
Doufám, že se Vám to líbilo. Pokud si něco chcete objednat spolu se mnou, tak prosím jen Pražačky na osobní předání, jinak to nemá moc cenu.Taky se tak těšíte na nové výrobky od ELFu ? A to předtím budou ještě Vánoce. To je dvojnásobná spokojenost!

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Cosmetic-Walnut

Ahoj, jsem začínající blogerka s vášní pro kosmetiku. Je mi 15 let, tudíž nemám zatím velké zkušenosti, a proto také píši blog. Život je o poznávání nových věcí, ať to jsou nové limitované kolekce či zajeté výrobky. Vše co objevím,miluji a nesnáším zapíši na blog. Mým dalším zájmem je móda a moc ráda sleduji co se v ní děje, ale to je jen vedlejší. Nestojím o to být fashion blogerkou . Miluju čtení knih! Když nic dlouho nečtu, mám vždy takovou tu touhu, nebo nutkání si něco přečíst. Když jsem na tom dost špatně tak si při snídani čtu i obal od musli, nebo od minerálních vod. Rozhodně to není celý popis mé osobnosti, jen základní rysy. Nemyslím, že každý stojí o důkladném prozkoumání mé duše, to si můžu zajít k psychologovi, a nebo k nejlepší kamarádce.


Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.