24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Jarní dávka blogerské inspirace

06.04.2017
Maria Friedlová
Life blogerka, která ráda zachytává střípky ze svého života na fotografie. Milovnice čokolády a útulných kaváren, čtenářka sci-fi knih a neustálá studentka.

Konečně nadešla doba, kdy se zimní kabáty opět nacházejí na dnech šatních skříní. Ven se naopak dostaly jarní bundičky, tenisky a šaty. Krásného počasí využily i některé české blogerky. Jak jaro přivítaly ony?

ZAMĚŘTE SE NA DETAILY
Lucka 
The Hubs vytvořila pohodlný outfit nevýrazných barev, který obohatila o pár zajímavých drobností. Vyčuhující krajka nebo kamínky, které zdobí bílé, jednoduché tenisky, outfitu dodávají na neobvyklosti. Je vidno, že kožená bunda se dá nosit různými způsoby a jen na Vás, jak tento kousek oblečení zkombinujete! 
http://www.thehubs.cz/

JEDEN VÝRAZNÝ DOPLNĚK
Eva Ejvi Freedom černo-bílo-šedivé kombo ,,rozbila" červenou kabelkou značky Tosca Blu. Tentokrát kožený křivák sladila s kostkovanou košilí, párem bílých džínů a s černými teniskami. Podle mého názoru více doplňků netřeba, neboť červený doplněk v podobě kabelky svůj účel splnil - celý look výborně sjednotil.
http://www.blogerky.cz/blogy/moda/ejvi-freedom

ČERVENÁ SE ČERVENÁ
O něco odvážnější byla Domča dblog, která pozornost upoutala dlouhým, červeným kabátem. Košili, svetr, kalhoty a boty zvolila v černé alternativě, kabelku však obarvila. Žlutý doplněk značky Karl Lagerfeld, jež u nás má oficiálně otevřený obchod, outfitu dodává na veselosti. 
http://www.blogerky.cz/blogy/lifestyle/dblog

KDYŽ MAJÍ ŠATY HLAVNÍ SLOVO
Bílé šaty s květinovým motivem, černé punčochy a jednoduché tenisky pastelových barev. Lenka z The salad by Leni sice přiznává, že k outfitu patří ještě kabát, za šaty ale rozhodně palec nahoru! Doplňky jsou už voleny nenápadné, aby nic nepůsobilo přeplácaně.
http://www.blogerky.cz/blogy/lifestyle/the-salad-by-leni
 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Maria Friedlová

Life blogerka, která ráda zachytává střípky ze svého života na fotografie. Milovnice čokolády a útulných kaváren, čtenářka sci-fi knih a neustálá studentka.


Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.