24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Maria Friedlová

Jednu noc čarodějnicí? | Makeup tutorialy

26.4.2017

Pálení čarodějnic nebo také Filipojakubská noc probíhá z 30. dubna na prvního května. Prvního máje se slaví též den zamilovaných a nebo Svátek práce. O tom ale dnešní příspěvek není. Dnes se zaměříme na to, jak se pomocí makeupu proměnit v čarodějnici. Inspirací nám budou jak české, tak zahraniční blogerky. A jak se jim povedla jejich transformace?

Celý článek

Jak si připravit lehkou jarní snídani?

20.4.2017

Čím více dnů se nám krátí do léta, tím se snažíme přicházet na účinnější způsoby, jak své vysněné postavě do plavek být zase o krok blíže. Snídaně, jak je známo, je základem dne. Jak tedy začít den pořádně a přitom se přibližovat své ideální váze?

Celý článek

Svěžest a jednoduchost | Jarní líčení podle blogerek

14.4.2017

Pokud jde o jarní líčení, většinou bývá jednodušší, nevýrazné a svěží. Nikomu se moc nechce nanášet vrstvy makeupu, které sluneční paprsky často po delším procházení se venku ,,smáznou". I blogerky se na jaře zkrášlují skromněji, než je tomu po zbytek roku. A jak vypadají jejich finálové looky?

Celý článek

Vzhůru a vesele do Velikonoc!

11.4.2017

Nejznámější jarní svátek je tady! Spusta vajíček, zajíčků a všude samé pestré barvy. I takto by se daly charakterizovat Velikonoce. Už víte, jak si ozdobíte pokoj, jak obarvíte vajíčka a jaké líčení zvolíte do slunečného dne? Co se nechat trochu inspirovat?

Celý článek

Jarní dávka blogerské inspirace

6.4.2017

Konečně nadešla doba, kdy se zimní kabáty opět nacházejí na dnech šatních skříní. Ven se naopak dostaly jarní bundičky, tenisky a šaty. Krásného počasí využily i některé české blogerky. Jak jaro přivítaly ony?

Celý článek

Petra LovelyHair zpět na scéně?

23.3.2017

Petra Vančurová, na YouTube a mezi blogerkami známá jako Petra LovelyHair, se po třech měsících pauzy opět objevila na YouTube scéně. Jak reagují fanoušci?

Celý článek

Jak na lepší rána?

9.3.2017

První část dne bývá většinou i tou nejhektičtější. Otravný budík na náladě také moc nepřidá, stejně tak kapky deště bubnující na okenní tabule. Existují ale maličkosti, jež rána dokážou udělat mnohem snesitelnější. A jak si vstávání zpříjemňují některé blogerky?

Celý článek

Jarní a letní trendy 2017

7.3.2017

S příchodem března se začíná počasí umoudřovat – teploty stoupají, sluneční paprsky sílí na intenzitě a s jarním úklidem přichází i jarní předělávka šatníku. Jaké jarní kousky letos určitě nenechat na dně skříně?

Celý článek

Hygge, kouzlo šťastného života

22.2.2017

Není to tak dávno, co jsem poprvé narazila na fenomén zvaný Hygge. Přeložit do češtiny bychom mohli toto slovo jako pohodu, klid nebo radost. Hygge představuje příjemné okamžiky strávené na gauči s hrnkem teplého čaje nebo pokojné sledování kapek deště, které dopadají na skleněnou tabuli skla. A přesně v takových činnostech vynikají Dánové, kteří nás s tímto pojmem seznamují.

Celý článek

Tipy, jak si pořádně vychutnat ,,me time"

16.2.2017

​Žijeme v uspěchaném světě, kde díky globalizaci máme téměř vše na dosah ruky. Procestovat svět nikdy nebylo jednodušší, máme spoustu koníčků, mnoho přátel a délka života se neustále prodlužuje. Máme tolik povinností, že zapomínáme na to nejdůležitější, co máme - sebe.

Celý článek

Domácí pleťové masky pro suchou pleť

13.2.2017

O pleť je potřeba neustále se starat. Pokud patříte vy k těm šťastným, kterým stačí obličej dvakrát denně vyčistit micelární vodou, máte vyhráno. Nám, kterým byla nadělena suchá nebo naopak pleť mastná, ji musíme dopřávat i péči navíc. Obzvláště teď v zimě, kdy dostává od mrazíků pořádně zabrat.

Celý článek

Jak vyzrát nad zimou podle českých blogerek

26.1.2017

Teploty se už nějakou chvíli pohybují daleko pod bodem mrazu, nastal čas tlustých péřovek a nepraktických palčáků. Období zahalených tváří a vrstev teplého oblečení. Nebo ne? České blogerky ví, jak být in (a v teple) i v zimě, a já jsem si pro Vás připravila trocha inspirace. Jak tedy nezapadnout do davu ,,tlustooděnců"?

Celý článek

Maria Friedlová

Life blogerka, která ráda zachytává střípky ze svého života na fotografie. Milovnice čokolády a útulných kaváren, čtenářka sci-fi knih a neustálá studentka.

Zvol si téma, které tě zajímá

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

ANNA SULC proměnila svoji čtenářku

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.