22.12.2016 | Redakce

Stylový Tibet

Maria Friedlová

Hygge, kouzlo šťastného života

22.2.2017

Není to tak dávno, co jsem poprvé narazila na fenomén zvaný Hygge. Přeložit do češtiny bychom mohli toto slovo jako pohodu, klid nebo radost. Hygge představuje příjemné okamžiky strávené na gauči s hrnkem teplého čaje nebo pokojné sledování kapek deště, které dopadají na skleněnou tabuli skla. A přesně v takových činnostech vynikají Dánové, kteří nás s tímto pojmem seznamují.

Celý článek

Domácí pleťové masky pro suchou pleť

13.2.2017

O pleť je potřeba neustále se starat. Pokud patříte vy k těm šťastným, kterým stačí obličej dvakrát denně vyčistit micelární vodou, máte vyhráno. Nám, kterým byla nadělena suchá nebo naopak pleť mastná, ji musíme dopřávat i péči navíc. Obzvláště teď v zimě, kdy dostává od mrazíků pořádně zabrat.

Celý článek

Jak vyzrát nad zimou podle českých blogerek

26.1.2017

Teploty se už nějakou chvíli pohybují daleko pod bodem mrazu, nastal čas tlustých péřovek a nepraktických palčáků. Období zahalených tváří a vrstev teplého oblečení. Nebo ne? České blogerky ví, jak být in (a v teple) i v zimě, a já jsem si pro Vás připravila trocha inspirace. Jak tedy nezapadnout do davu ,,tlustooděnců"?

Celý článek

Maria Friedlová

Life blogerka, která ráda zachytává střípky ze svého života na fotografie. Milovnice čokolády a útulných kaváren, čtenářka sci-fi knih a neustálá studentka.

Zobrazit galerii fotek
0 lidí má autora v oblíbených

Zvol si téma, které tě zajímá

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.