24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Jitka Nováčková v Kurýru! Proč byly její začátky modelky propadák stejně jako první rande s Timem?

26.06.2018

Jaké to je chodit do školy pro modelky? Utržit v 9 letech potupu absolutně nejhorší adeptky na modelku a přesto si jen o několik let později splnit svůj sen? Jak to má Jitka se svým finským přítelem Timem a proč na prvním rande mlčeli? Nejen o tom všem je nový díl Kurýra s modelkou a youtuberkou Jitkou Nováčkovou. Podívej se, jak si užila setkání se svou fanynkou Jančou a jejími spolužáky ve škole v Teplicích!

Dneska je Jitka Nováčková, sympatická a usměvavá blondýnka z Českých Budějovic, úspěšnou modelkou a jednou z nejoblíbenějších youtuberek u nás. Vždycky to tak ale nebylo. Ondra Vodný Jitku v novém Kurýru důkladně vyzpovídal, takže se dozvíš spoustu novinek, které jsi o Jitce možná ani netušila!

Už jako holčička se chtěla stát miss, tak se přihlásila do své první soutěže. "Byla jsem suverénně nejhorší! Měla jsem brejle, zuby od sebe, stála jsem tam jak tvrdý Y a nedokázala jsem mluvit. A jak neumím věci vzdávat, tak jsem si řekla: tohle teda ne!“ Takže kde by dneska Jitka bez "potupy“ v 9 letech byla? Možná úplně někde jinde. Přihlásila se do školy modelek a jen o pár let později se stala Českou Miss 2011!

Nový díl Kurýru tentokrát začal z ostra. :-D Něžná Jitka to od Ondry pěkně schytala! Ale naštěstí na další rány nedošlo… Zato ale došlo na povídání o jejím příteli z Finska, kterým je fotbalista Tim Sparv. Věděli jste, že jejich první rande proběhlo jako mlčenlivý propadák? A jak teď zvládají svůj vztah na dálku? "Náš začátek byl hodně tichej. Ale když jsem mu vysvětlila, že u nás to takhle nefunguje a já takhle určitě fungovat neumím, tak už mluvíme hodně.“

Na konci společné jízdy nemohlo chybět ani Jitčino setkání s její nadšenou fanynkou, kterou byla Janča z Teplic. Celý štáb Kurýru Janču navštívil přímo ve škole a jejich setkání i se spolužáky stálo za to!

Sleduj nový Kurýr se sympatickou Jitkou a dozvíš se víc. Chceš být také příště u natáčení nového dílu a potkat se se svou oblíbenou hvězdou? Piš nám do komentářů pod video, koho chceš  příště vidět a sleduj Instagram @blogerky.cz, kde se zveřejníme další výzvu k natáčení nového dílu!

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.