24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Markéta Frank překvapila social svět! Stala se Blogerkou roku

05.12.2018

Foto: Petr Klapper
Překvapení, emoce i skvělou show přinesl galavečer ankety Czech Social Awards 2018! Jedním z největších překvapení se stala půvabná Markéta Frank, kterou si fanoušci zvolili za Blogerku roku. Nechala tak za sebou i jména podstatně zkušenějších autorek, stálic ankety a ukázala, že blogování je světem nekonečných možností.
 

Svůj vlastní blog si Markéta začala psát přibližně před šesti lety a teprve letos začala pravidelně natáčet na svůj kanál na YouTube. Za tu dobu si na něm získala více než 59 tisíc odběratelů a její popularita stále stoupá.

"Blog je moje srdcovka a neumím si představit, že bych se někdy přesunula jen na Youtube. Baví mě, že to místo je jenom moje, můžu si na něj psát, co se mi zachce, zároveň je to takové moje internetové fotoalbum plné vzpomínek,“ prozradila o svém blogu Markéta.

Foto: Cenu Blogerka roku Markétě předávala Tamara Klusová.

Její vyhlášení v kategorii Blogerka roku se stalo jedním z hlavních překvapení galavečera nejen pro diváky, ale především pro samotnou Markétu. "Vůbec mi nedochází, co se stalo. Vilda (pozn. manžel) mi poslední měsíc říkal, ať si pro jistotu připravím nějakou řeč, co kdybych náhodou šla na pódium. A ještě dneska jsem mu říkala, že si nebudu nic připravovat, jestli viděl ty lidi, co jsou se mnou v kategorii. To se nikdy nestane,“ svěřila se ve svém vlogu Markéta. Ale stalo se. Markéta byla letos poprvé nominována mezi finalisty a díky podpoře svých fanoušků dokázala překonat i loňské vítězky ankety Petru Lovely Hair, My Cooking Diary nebo A Cup of Style.

"Můj největší dík patří mému úžasnému manželovi, protože bez něj bych tady určitě nikdy nestála. Děkuji lásko,“ ocenila Markéta na pódiu podporu svého manžela.

Cenu jí předávala inspirativní Tamara Klusová, která se sama letos stala autorkou blogu. "I já jsem si zkusila, co to znamená psát blog. Není to vůbec legrace. Chci se všem blogerům a influencerům poklonit, protože moje zkušenost mi pomohla zbořit všechny své předsudky vůči vám, protože to je práce na plný úvazek,“ ocenila Tamara práci všech blogerů.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.