24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Třpytky ve vlasech se vracejí! Zahltily celý instagram

13.11.2015

Láska našeho dětství, posedlost malých princezen, naprosto holčičí záležitost. Třpytky. Která z nás je nemilovala? Dobrá zpráva, třpytky se vracejí, pomalu zahltily celý instagram. Slyšely jste už o trendu Glitter roots?

Vzpomínáte na doby, kdy jsme si hrály na princezny, čančaly se do krásných šatů? Čím víc se to třpytilo, tím to bylo lepší. No a třpytky... To bylo něco, nacpaly jsme je všude, kam to šlo. Na oči, na rty, tváře a hlavně do vlasů. My jsme z toho byly na větvi a maminky ještě víc, dostat totiž třpytky dolů není tak jednoduché, jako dostat je na sebe.

Uplynulo pár let od té doby, kdy jsme se převlékaly za Růženky a víly a třpytky si zase našly cestu do našeho světa. Není to nic decentního a rozhodně se nejedná o jemnou třpytkovou manikúru. Nový trend, který už obletěl celý instagram, se jmenuje Glitter roots, neboli třpytivé kořínky.Ke světlé růžové vypadají celkem jemněSpočívá to v tom, že si nanesete co největší množství třpytek do pěšinky nebo libovolně ke kořínkům vlasů a doplníte tak hotový účes. Nejčastěji je tato technika používána u rozdělených drdůlků a u velmi výrazných barev vlasů.

Zlaté oživení účesuKořínky nebo kořen culíku?Čím barevnější, tím lepšíTento trend se nevyhnul ani pánům, což je pro někoho možná překvapivé, pro jiné méně, ale rozhodně je to velmi netradiční. Někteří jedinci z řad mužů si zkrátka nemohli nechat ujít žádný výstřelek módy a aktivně se do této blýskavé mánie zapojili.I muži mají své třpytivé dnyTrochu, ale přece

Tady už se o jemnosti nedá mluvit

A co vy? Už chystáte třpytky? :)

Zdroj foto: instagram.com

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.