24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Výzva s praktickou žehličkou Remington má svou vítězku! Kdo je tou šťastnou?

14.02.2018

Další výzva se značkou Remington je u konce. Ve hře tentokrát byla žehlička na vlasy Pro-Sleek & Curl. A nejen to! Pět vybraných blogerek, které se zapojily do výzvy, mělo za úkol ji otestovat a napsat recenzi nebo natočit video, jak se jim s touto žehličkou pracovalo. A my už vítězku známe. Jak dopadla její recenze?

Pro nejlepší z pětice byla připravena hlavní výhra v podobě voucheru na produkty Remington v hodnotě 2.000 Kč. Nejprve však každá z blogerek musela důkladně prověřit a vyzkoušet, jaké možnosti nabízí šikovná žehlička Pro-Sleek & Curl.

Co žehlička nabízí?

Přitažlivý design, ale i šikovné funkce. Pyšní se zaobleným tvarem žehlicích ploch, díky kterému si můžeš vlasy nejen žehlit, ale i snadno natáčet a vykouzlit tak jemné a romantické vlny. Díky zdokonalené keramice se dočkáš až o 75 % hladšího vyžehlení. Mezi další přednosti žehličky na vlasy Pro-Sleek & Curl patří i zámek teploty, funkce automatického vypnutí po 60 minutách nečinnosti či funkce Boost, se kterou si velmi rychle změníš teplotu.

Vítězkou se stala autorka blogu Elizabeth Lore se svou recenzí REMINGTON PRO-SLEEK & CURL.

"Vyniká hlavně ultra zdokonalenou keramikou, která zajistí mnohem hladší vyžehlení. A také má zámek teploty, který zabrání nechtěné změně teploty při manipulaci s žehličkou při tvoření účesu."

"S žehličkou se dá tvořit opravdu hodně. Mám ještě dva způsoby jak si vytvořit další druhy vln. (...) Jde o spirálky, smotáte pramínek vlasů a přežehlíte, stačí jednou na vyšší teplotu. Výsledek je jemná vlnka, která připomíná vlnky zapletených copánků."

"Pokud jde o design, má zaoblené žehlící plochy, které jsou naprosto dokonalé a ideální pro loknování. Samozřejmě to pomůže i žehlení, opět malý detail, díky kterému vám žehlička nebude vyškubávat vlasy." 

Všechny ostatní recenze si můžete přečíst v komentářích pod výzvou.

AUTORKA VYHRÁLA VOUCHER NA PRODUKTY OD ZNAČKY REMINGTON v hodnotě 2.000 Kč.

Děkujeme všem blogerkám, které se zapojily se svými recenzemi. Vítězce velká gratululace! :-) A už se těšíme na další výzvu! A vy? :-)

Komentáře

Everythin Kate 15.02.2018 11:35

Gratuluji! Povedený článek

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.