24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Garnier NEO

10.03.2014
Kiki
Jsem 15 letá bruneta z menšího města u Ostravy. Nedávno jsem si založila blog a po pár dnech mě to chytlo natolik, že bych se tomu chtěla věnovat více, a zabrousila jsem na stránku blogerky.cz :) Jsem normální (více méně) holka, která má ráda srandu a zajímá se o kosmetiku a věci s ní spojené. Ráda cvičí "arobik" (bohužel netuší jak se to píše :D) a miluje dobré jídlo, kterého není nikdy dost. :D :) Moje vysněná práce je stát se profesionální vizážistkou.
Hodnocení:
Výrobce: Garnier
Kategorie: Antiperspirant
Autor: Kiki
Cena: 90 CZK

Na výběr byl z 5 druhů. Nejradši bych je tam všechny očichala, ale ta prodavačka se na mě tak divně dívala, a když už jsem tam stála delší dobu, tak mi to bylo trochu trapné. Teď toho lituju a příště se na ty pohledy vykašlu.. No ale nakonec jsem si vzala ten růžový - Fruity flower. Obal je opravdu krásný, moc se mi líbí :) Navíc vůbec nevypadá jako deodorant.

Pro mě je nanášení docela nepohodlné. Možná to máte jinak, ale mě tento aplikátor moc nesedl. Nikdy nevím, kolik mám toho krému nanést a často mi připadá, že ho tam mám málo a nebude dostatečně účinkovat. Po čase si na to ale zvyknete ;)

Tento přípravek navíc obsahuje krém, který pečuje o naše podpaží, které každou chvíli namáháme holením a používáním "obyčejných" deodorantů.

Vůně není moc výrazná, což je u deodorantů, který by měl hlavně vonět, aby odlákal pozornost od upoceného podpaží, neobvyklé. Nevím, jak to je u ostatních, jejich vůně neznám, ale ten růžový je takový jemný. Když se trochu zpotím už necítím deodorant ale spíš sebe, a to vidím jak velké mínus. A výdrž taky nebude 48 hodin. Tak po 6 ti hodinách už mám nepříjemný pocit a musím ho aplikovat znovu. Což se mi s Rexonou nestávalo. Teď na jaro a zimu je tak akorát, ale v létě si ho určitě nekoupím.

Co beru jako velký plus je to, že vůbec po nanesení nelepí a hned se vsákne. Skvrny na tričkách jsem nenašla žádné, což mě potěšilo :) Navíc se vůbec nedrolí a nic není jako zázrakem upatlané.

Oblíbené produkty