24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Color Whisper

29.01.2014
SimonKomadel
Jsem beauty blogerka, která ráda točí videa, píše na blog a fotí. Budu moc ráda, když můj blog budete navštěvovat a odebírat můj kanál na youtube. Mám Vás ráda :) YTube Ch.: SimonKomadel
Hodnocení:
Výrobce: Maybelline
Kategorie: Balzámy na rty
Autor: SimonKomadel
Cena: 139 CZK

Dneska jsem si pro Vás připravila recenzi na produkt od Maybelline. Je to Rtěnko-balzám color Whisper. Už dávno jsem si jednu chtěla pořídit a taky vyzkoušet, jak to vlastně všechno funguje. Koupila jsem ji v drogérii Teta do které už asi nikdy nepůjdu!!! Všechny boxy s kosmetikou se nachází za hlavním pultem prodavače, takže na ty produkty se můžu jenom koukat a hodinu je prosit aby mi podali tester. Ale o tomhle tady psát nechci.

V drogérii mě tato balzámo-rtěnka stála 139,- a z výběrů odstínu se dalo opravdu vybrat. Já sama jsem si koupila odstín 160 ROSE OF ATTRACTION, který má krásnou růžovo červenou barvu. Odstíny jsou opravdu krásné a dlouho jsem přemýšlela, který si koupit.

Za obaly mají mé velké +
Líbí se mi obaly, které mi připomínají velké rtěnky color sensitional, které mají úplně stejný obal pouze v jiném odstínu. Ale hned po prvním vyzkoušení jsem viděla výsledek, tedy, jen chvíli. Výdrž je naprosto, ale naprosto na houby! Nevím, někdo říkal, že to je odstínem, někdo říkal, že jich vyzkoušel hodně a žádná nevydržela. Trochu jsem to tušila, když je to barevný balzám, ale i tak jsem myslela, že by mohl alespoň hodinu vydržet. Ne, tento produkt to zjevně nedokáže, a celkem mě to mrzí.

Můj odstín 160 Rose of attraction
Na rtech vypadá moc pěkně, ale říkám, to bych si musela rty opravovat co půl hodiny aby vypadaly tak jako na začátku. Hydratace je velice příjemná a asi kdybych si nevšimla toho, že ta barva strašně rychle mizí, by mi rtěnka vůbec nevadila.

Výsledek na rtech hned po aplikaci.
Neříkám, že jsem rtěnku odsoudila úplně, použiji ji určitě někdy, například když budu mít hodně výrazné oči, tak se určitě bude hodit.

Oblíbené produkty