24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Dolce Vita – mýdlo s pomerančem a bergamotem

06.05.2016
INKA the BLOGGER
Jsem taková obyčejná holka - jsem začínající vizážistka a občasná modelka. Baví mě focení z obou stran, líčení včetně toho extrémního, cestování a samozřejmě kosmetika :)
Hodnocení:
Výrobce: Manna
Kategorie: Čištění pleti
Autor: INKA the BLOGGER
Cena: 159 CZK

Značku Manna jsem objevila teprve nedávno a to naprostou náhodou. Víte, jak se vám na FB stránkách zobrazují reklamy, co se líbí vašim přátelům a tak – má známá měla v oblíbených právě mýdla Manna. Klikla jsem na eshop, koukla jsem, viděla jsem a nakoupila jsem.

Když jsem zabruslila na stránky eshopu Manna, nevěděla jsem, jaké mýdlo si vybrat. Po dlouhém hledání a vybírání, jsem do nákupního košíku přidala mýdlo Dolce Vita. Proč? Vzhledem k tomu, že je větinou zima (a když kouknu ven, tak asi ještě dlouho bude), chtěla jsem něco, co mi připomene léto, teplo a tu úžasnou pohodičku.

V mýdlu Dolce Vita najdete olej z voňavých pomerančů mediteránských oblastí, exotický olej z bergamotu, kakaový prášek a hnědý třtinový cukr. Takže si dovedete představit, jak krásně musí vonět – létem a dovolenou!

Když jsem rozbalila krásně zabalené mýdlo, zaujala mě podmanivá vůně, která jde cítit přes půlku koupelny. Při prvním čištění pleti s mýdlem Dolce Vita jsem si samozřejmě šáhla „mýdlovým prstem“ do oka – ano, štípe to :D Nicméně, pleť byla krásně vyčištěná od makeup. Při odličování očí jsem zkusila tamponkem projet i pleť, jestli na ni nezůstaly nějaké nečistoty. A nezůstaly. Takže mýdlo opravdu skvěle čistí.
 
Po 4 dnech pravidelného používání 2x denně jsou vidět i hojivé a antioxidační účinky mýdla. Mám méně barevných skvrn na pleti a pleť téměř bez akné. Jedinou věcí, které bych mýdlu vytkla je to, že vysušuje více pokožku, takže není úplně vhodný pro suchou pleť.
 
+ čistí pleť
+ krásně voní po letním ovoci (zároveň i uklidňuje mysl)
+ eliminuje akné a jiné kožní problémy
+ krásné balení

- vysušuje pleť
-  dostupnost

Složení mýdla (INCI): Kokosový olej v podobě mýdla (Sodium Cocoate), Olivový olej v podobě mýdla(Sodium Olivate), Voda (Aqua), Ricinový olej v podobě mýdla (Sodium Castorate), Pomerančový esenciální olej (Citrus Sinensis Oil), Hnědý cukr (Sucrose), Bergamotový esenciální olej (Citrus Aurantium Bergamia Oil), Kakaový prášek (Cacao Seed Powder), Limonene *, Linalool *
*Přirozená složka esenciálních olejů
 

Oblíbené produkty