24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Garnier Matt-brusher oil control

25.03.2014
Carolinee
Jsem 17 letá slečná, která miluje modu, kosmetiku a vše kolem toho :)
Hodnocení:
Výrobce: Garnier
Kategorie: Čištění pleti
Autor: Carolinee
Cena: 150 CZK

Jistě všichni znáte už z dřívější doby podobný prodkut z reklamy, akorát tento je ve vylepšeném provedení a to v takovém, že má dva druhy štětin. Jeden na černé tečky a druhý na odstranění mazu.Za úkol má odstranit přebytečný maz ,redukovat černé tečky a zabránit jejich opětovnému výskytu. Můžu říct, že pleť se mi po něm opravdu méně mastí, ale černé tečky jsou na pleti stále. Těch se asi jen tak nezbavíme. Ale na maz je kartáček výborný. Pozor, ale na to, pokud má někdo normální až smíšenou pleť může hodně vysušovat,ale to se dá napravit hydratačním krémem.

Vůně je opravdu svěží, chvílemi cítím okurky, ale jinak je to pro mě taková nespecifikovatelná vůně, která, ale není vtíravá, proto Vás během používání nebude otravovat. Při aplikaci stačí gelu opravdu trocha ,protože pěny se s pomocí navlhčeného obličeje vytvoří opravdu dost. Po vyčištění stačí pleť opláchnout a nanést krém, co musím pochválit je to, že po použití je pleť nádherně hebká a působí čistě.

Za mě určitě ano! ale nečekejte žádné velké změny v množství černých teček. Taková malá rada pro Vás: když si před použitím napaříte obličej a po té nanesete gel, lépe díky otevřeným porům pleť vyčistíte a tak máte větší šanci se černých teček zbavit! Za cenu 150 kč seženete snad v každé drogerii.

Oblíbené produkty

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.