24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Vichy Normaderm, hloubkový čistící gel na problematickou pleť

06.05.2016
Terezah-style
Obyčejná holka, která ráda cestuje. Zajímající se o módu, kosmetiku, životní styl a ráda se o tom podělím i se všemi kdo se mnou soucítí.
Hodnocení:
Výrobce: Vichy
Kategorie: Čištění pleti
Autor: Terezah-style
Cena: 300 CZK

Ahoj.
Díky webu blogerky.cz jsem díky soutěži měla možnost vyzkoušet některý přípravek od značky Vichy z řady Normaderm na problematickou pleť.
Po emailu ve kterém byla informace o mé výhře jsem zajásala a těšila až mi přípravek přijde domu. Balíček nepřišel po týdnu ani po dvouch ale ani po dvouch měsících. Už jsem nedoufala v to že by ho mohli poslat ale nakonec po 3 měsících byl u mě, jaká sláva.

Dneska bych vám ráda představila pomocníka pro každodenní vyčištění pleti od značky Vichy.
Řada NORMADERM se zaobírá především problematickou pletí, akné, jeho příčiny a péče po.

Čištění, péče, líčení, kompletní řada pro boj proti projevům problematické pleti dospělých: pupínky, začervenání, póry, lesk, mdlý vzhled pleti, stopy po prodělaném akné. 
Za samotné příčiny vzniku akné může i náš životní styl. To jak jíme, hýbeme se, stres, přostředí ve kterém se pohybujeme a samozřejmě hygiena se podepisují na naší pleti.

Některé věci neovlivníme, jako prostředí kde například pracujeme. Vzniku akné se ale jinak dá umírnit vhodnými přípravky, chce to jenom pravidelnost a být cílevědomni.

Často se pohybuji v prašném prostředí u koní a od puberty až do teď mě trápí akné, proto pořebuji přípravek který mi pleť perfektně vyčistí

Já jsem si vybrala HLOUBKOVÝ ČISTICÍ GEL.
Vichy praví:
Do hloubky čistí pleť od séba a nečistot, aniž by ji vysušoval.
Vhodný pro citlivou pleť. Bez mýdla. Bez parabenů.
Bez alkoholu. Hypoalergenní. S Termální vodou z Vichy.

Jak bych ho ohodnotila já:

Začnu obalem který je podle mě více než povedený, barevně sladěný a budí dojem lepší kosmetiky, navíc vybaven praktickou pumpičkou, které dávám vždy přednost.

Konzistence je tekutá, gelovitá bez jakýchkoliv částic. 
Vůní se mi zdá příjemný, cítím zde jemný nádech okurky a lékárenský pach, parfemace není nijak výrazná.
Aplikace je velmi jednoduchá, nanést na vlhký obličej, napěnit a smýt.
Gel mě na pleti nedráždil ale v blízkosti očí štípal.

Výsledek:
Velmi dobře vyčištěná pleť, čistí naprosto skvěle ale také pleť příjemná na omak. Bohužel při každodenním používání začne trochu pnout pleť. Po mesíci používání jsem bohužel nezaznamenala lepší změny v mé pleti, pouze se mi méně mastí ale póry moc nestáhne a akné nezredukuje ani náhodou. Čekala jsem víc.

Dostupnost: lékárny, e-shopy, drogerie Dm.

Mě se gel líbí, není špatný ale vím že na trhu za stejnou nebo o pár desetikorun vyšší cenu bych měla daleko lepší přípravek.
 

Oblíbené produkty