24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

John Masters Organics - Antioxidační denní krém Růže a Meruňka

12.05.2015
Nanabox
Ahoj, jsme sesterské duo Katka & Tereza. Náš Nanabox je lifestylový blog, kde s vámi chceme sdílet naše kosmetické a módní tipy, nové recepty, oblíbená místa a mnoho dalšího.:) ;)
Hodnocení:
Výrobce: John Masters Organics
Kategorie: Denní krémy
Autor: Nanabox
Cena: 965 CZK

Na konci loňského roku jsem si koupila poprvé výrobek od značky John Masters Organics- Antioxidační denní krém Růže a Meruňka. Proč jsem si vybrala právě tento krém a jaký mám z jeho používání pocit?

Celý podzim jsem měla po nanesení svého denního krému velmi rychle silný pocit pnutí pleti a kosmetička mě upozornila, že  jí mám velmi dehydrovanou. Na druhou stranu mám spíše mastnou pleť. Takže pro mě nepřicházejí v úvahu žádné hutné výživné krémy. JMO slibuje výživu, hydrataci, redukci vrásek a ochranu proti UVA záření. To všechno v rámci svého organického složení. Jelikož jsem ve věku 30+, snažím se dbát vždy na UV ochranu, i v zimě. A slibované vyhlazení vrásek je jen další plus.

Potom, co jsem si v obchodě vyzkoušela jeho texturu, jsem se rozhodla pro nákup.

Aplikace
Krém se velmi snadno roztírá a je opravdu lehoučký. Po nanesení se rychle vstřebává do pokožky a nezanechává mastný film. Má velice příjemnou texturu a vůni.

Účinek
Musím upřímně konstatovat, že asi do týdne od jeho používání zmizel pocit pnutí pleti a večer při odličování mi zmizely šupinky suché pokožky z vatového tamponu. Krém pleť krásně hydratoval a vyživil. Ovšem v mezích přijatelných pro smíšenou, spíše mastnou pleť. Takže se nedostavily žádné pupínky.

Dávkování
Krém se prodává ve 30 ml dávkovači. Množství se zdá velice nepatrné, ale krém kupodivu vydrží docela dlouho. Stačí ho nanést opravdu minimální množství. Při denním používání mi vydržel do půlky dubna, takže 3 a půl měsíce.

Nevýhody
Jaké jsem našla záporné stránky? Cena je samozřejmě poměrně vysoká. To bych uvedla jako hlavní nevýhodu. Druhou nevýhodou je nepraktický dávkovač. Jakmile vyčerpáte krém zhruba do poloviny, dávkovač přestane krém při pumpování nasávat a je potřeba dostat ho ven jiným způsobem. Pořídila jsem si malou špachtličku.

Celkově jsem s krémem velice spokojená. Pokud máte spíše mastnou pleť, je ideální na období podzim- zima. V jarním počasí už je poměrně moc výživný. Pokud máte sušší pleť, díky opravdu lehounké textuře je určitě možné používat krém celoročně.

Jaké jsou Vaše tipy na denní krém pro dehydrovanou pokožku? Jaké používáte krémy na denní ochranu proti UV záření?

Katka

Oblíbené produkty