24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

CAMéLK Antiblemish Cream

14.09.2015
EVERYTHIN KATE
Jsem studentka z Brna a na svém blogu publikuji převážně o cenově dostupné módě či kosmetice. Samozřejmostí jsou kosmetické recenze a fotografie z cest. Píšu o tom, co mě zrovna nadchne a chci se o to s Vámi podělit :) http://www.everythin-kate.cz/ e-mail: everythinkate@gmail.com
Hodnocení:
Výrobce: CAMéLK
Kategorie: Denní krémy
Autor: EVERYTHIN KATE
Cena: 300 CZK

CAMéLK Antiblemish Cream je krém určený pro problematickou pleť trpící na akné. Jedná se o přírodní krém z velbloudího mléka, který omezuje zánět, zvlhčuje pokožku a předchází vzniku akné. Díky svému složení tak voní úplně jinak, než krémy, které jsem doposud vyzkoušela. 
Doporučené použití je 2x denně na očištěnou pokožku v problematickém místě.
Většinou ho nanáším na celý obličej a to před spaním. Krém má hutnější konzistenci a připadá mi, že má tendenci se trošku drolit, když ještě není úplně vstřebaný. Proto jej používám raději na noc. 
Netrvalo to dlouho a opravdu jsem si všimla zlepšení. 

Vždy, když se mi udělá trochu větší pupínek, trvá to opravdu hrozně dlouho, než se zahojí a zmizí a díky tomuto krému se proces výrazně urychlil. Samozřejmě že pleť nemám jako z photoshopu, to ani náhodou, ale jsem s tímto krémem spokojená. Také mi pleť hezky zjemní. :) Výrazně mi urychluje hojení a věřím, že i z části zabraňuje vzniku akné. Vše je ale dlouhodobá záležitost a je asi jasné, že na vznik akné má vliv mnoho dalších faktorů. :)

Rozhodně mohu doporučit!Sehnat se dá na různých e-shopech, nebo v určitých kosmetických salonech, cena okolo 280,-Kč / 50ml
Taky trpíte na akné? Jak proti tomu bojujete?
 

Kateřina Sýkorová

Oblíbené produkty