24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Chia hydratační krém

07.04.2017
Mari Je
Každá role je mi blízká, ať už lektor jógy, nebo kosmetička. Nejsem však holka éterická, nýbrž atletická :D a žádné téma mi není cizí, od kosmetiky po módní krizi ;)
Hodnocení:
Výrobce: Avon
Kategorie: Denní krémy
Autor: Mari Je
Cena: 150 CZK

O zázračných Chia semínkách a jejich skoro až magických účincích, jste se již jistě dočetli. Jedná se o neustále diskutované téma a čím dál tím více se zařazují do zdravého životního stylu ve všech možných odvětvích. Bylo proto jen otázkou času, než po nich sáhne i kosmetický průmysl. A první takový dravec je celosvětově známá firma AVON. Tato společnost je má srdcová záležitost, ale mírním se. Po této novince jsem však sáhla okamžitě.

Lehký hydratační krém s jemnou vůni se neuvěřitelně snadno nanáší, stačí ho skutečně malé množství a to i přesto, že máte opravdu suchou pokožku. Byla jsem příjemně překvapena i tím, že nebylo třeba se po krému nijak pudrovat. Pleť není přehnaně mastná, ani nijak zvláště lesknoucí. Pokožka nepálí, nesvědí ani nepne.

Toliko ke kladným ohlasům. Vzhledem k anatomii pleti, je třeba si minimálně 4 týdny počkat na výsledky. Bohužel musím po více jak měsíci používání uznat, že tudy cesta nevede. Můj obličej si sice příliš nestěžuje, ale ani nepíská. Nic zázračného se nestalo. Je v naprosto stejném stavu jako před používáním. Dokonce se začal trochu více mastit a tím i zanášet. Jistě si ale najde své příznivce, přece jen vše se musí vyzkoušet, protože každá pleť vyžaduje něco jiného. :) 

Oblíbené produkty