24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Matující krém Eveline Cosmetics

10.04.2017
The world of makeup
V líčení sloučím i neslučitelné. Makeup tvoří svět a makeup tvoří můj blog.
Hodnocení:
Výrobce: Eveline Cosmetics
Kategorie: Denní krémy
Autor: The world of makeup
Cena: 89 CZK

Krém má tubovitý obal, který je sladěný do modrých tónů a doplněn hromadou nápisů, kdyby jich měl krém méně, tak by mi to vůbec nevadilo. Zas a opět se budu opakovat, ale chválím, že do krému nemusím ničím patlat, a zbytečně do něj nepřidávat bakterie a špínu. 

Konzistence je něco mezi krémem a gelem, krém vaši pokožku nijak nezabarví. Vstřebá se během vteřiny, ale potřebuji chvíli, aby se do pleti zažral a začal pracovat. Já krém používám na celý obličej před samotným líčení. Nijak se s tím nemažu, a krém vetřu i do očního okolí, ačkoliv ho mám citlivější, tak krém mi nevadí, oči mi neslzí, a pokožku nedráždí. 

Po rozetření krém opravdu vytváří sametově hebkou a zmatněnou pleť. Když jsem v létě na sebe nechtěla plácat žádný make-up, tak jsem použila jen tenhle krém a byla jsem spokojená. Krém má svěží vůní, která vás nabudí a po vetření krému do pokožky, je vaše pleť i rozjasněná, plná života a hlavně hydratovaná. Nejraději ho používám na pleť v dny, kdy mi pleť šupinatí, protože krém si s tím skvěle poradí. Šupinky jakoby rozpustí a nedá jim šanci, a když na něj aplikuji makeup, tak mě nezradí, a pleť připraví jako čisté plátno pro malíře. Máte-li jemně rozšířené póry a bázi pro jejich korekci nepoužíváte, tak doporučuji tenhle krém. Jemné póry zjemní a zacelí, na póry tipu menších krátérků je, ale krátký. 

Zatím jsem nenašla make-up, se kterým by si krém nesedl. Ať to byl krémový, tekutý, pěnový nebo matující, vždy si sedly jako dobří známý. Po nanesení make-upu je pleť méně mastná, má jemný přirozený lesk, ale není ultra matná, tenhle efekt musíte doladit pudrem.

Oblíbené produkty