24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

MIXA - testovací balíček

26.08.2014
Skills of Art
Posledním rokem náctilená Pražačka se smyslem pro humor, která je pro každou špatnost :). V "profesním životě" studentka, od podzimu VOŠ, ve volném čase kreativní duše s necitem pro detail, s citem pro abstraktnost (výjimky povoleny :P). Občasná perfektcionistka, občas necílevědomý tvor, který má zálibu v malování, psaní, fotografování, módě, své kočce, bylinkách a rád podlehne vůni soli do koupele nebo sypanému čaji.
Hodnocení:
Výrobce: Mixa
Kategorie: Denní krémy
Autor: Skills of Art
Cena: 189 CZK
Ahoj! 

Určitě nejsem jediná, komu byl v posledních dnech doručen testovací balíček kosmetiky od značky Mixa.

Upřímně, čekala jsem spíše cestovní balení, aby se kosmetika dala více "prozkoumat", ale co se dá dělat. 
Obsahoval vzorky tří produktů:

KRÉM PROTI ZAČERVENÁNÍ S OF15
24H VYŽIVUJÍCÍ HYDRATAČNÍ KRÉM PROTI VYSUŠOVÁNÍ PLETI
REGENERAČNÍ PROMAŠŤUJÍCÍ TĚLOVÉ MLÉKO


Nebudu tajit, že důvod, proč jsem se zapojila do soutěže o balíček bylo, že jsem chtěla napravit svůj názor na tuto značku. Nedávno jsem jeden produkt vyzkoušela. Nevím, čím to bylo, ale začaly se mi dělat na obličeji žmolky. Přesto je mi ale celkově Mixa sympatická, hlavně svým celkem jednoduchým designem balení. Říkala jsem si, že značka s takovou tradicí (od roku 1924) prostě MUSÍ být dobrá. Ještě když původně začínala s výrobou produktů pro děti a je z Francie, že jo... :-)

A nyní už jednotlivě...
KRÉM PROTI ZAČERVENÁNÍ S OF15
Krém jsem použila po ranním odlíčení a byl moc příjemný na pleti. Nijak neštípal, nevysušoval. Nenanášela jsem ho příliš, abych zbránila "žmolkování" a to se vyplatilo. Líbí se mi, že obsahuje květ arniky a vitamin B3. Součástí je i kofein, který sice zvyšuje účinnost, přesto si nejsem jistá, jak moc je k našemu tělu šetrný.

24H VYŽIVUJÍCÍ HYDRATAČNÍ KRÉM PROTI VYSUŠOVÁNÍ PLETI
Mám normální pleť, takže se mi sama od sebe nevysouší. V podstatě tedy žádná změna, ale myslím, že by měl fungovat, tak jak má. Nevím, jestli to bylo jen u mého vzorku, ale zdál se mi maličko řidší. Obsahuje i bambucké máslo, které mám moc ráda a za to má krém malé nevýznamné plus :-)

REGENERAČNÍ PROMAŠŤUJÍCÍ TĚLOVÉ MLÉKO
Hned po otevření balíčku mě zaujala krásná vůně! Ze všech tří vzorků mě uchvátil nejvíce :-) Obsahuje ovesné mléko, což mi přijde také zajímavé. Se suchou pokožkou bojuji na nohou, zejména po holení. Abych porovnala co nejlépe, namazala jsem si pouze jednu nohu. Mléko vytvořilo příjemný voňavý "obal", který vydržel opravdu dlouho. 

Dalším plusem je, že jsou všechny tři produkty hypoalergenní, což určitě některé z vás využijí. 
Já sama se podívám v drogerii na tělové mléko :-)
Vzhledem k tomu, že takto kladně mohu hodnotit až "na druhý pokus", uděluji čtyři body.

S pozdravem,
Skills of Art

Oblíbené produkty