24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Rozjasňující korektor Match Perfection

20.08.2014
MissHill
Šesnáctiletá slečna, která má ráda především kosmetiku, módu a blogování.
Hodnocení:
Výrobce: Rimmel
Kategorie: Korektory
Autor: MissHill
Cena: 130 CZK
Vzhled obalu je v pohodě, co se balení týče, jak můžete vidět na fotce korektor má vlastně štětečkový aplikátor, s čím sem se na začátku nemohla vůbec domluvit. Blbě se korektor vymačkává, a když se vymáčkne je ho moc takže ho nespotřebuju, tím pádem ho hodně ubývá. Navíc když zašroubuju víčku celé se zapatlá. Navíc si ho stejně musím rozmazat prstama, tímhle štětečkem by to absolutně nešlo.
Co se ale odstínu týká, tak ten mě velmi mile překvapil. Mám ten nejsvětlejší 010 Ivory a je opravdu krásně světlý, ani příliš do žluta ani do oranžova, taková neutrální barva.
Co se krytí týká, není špatné, ale není to tak jak sem si představovala a jak bych potřebovala. Tmavé kruhy pod očima mi zakryje, ovšem náznaky kruhů jsou pořád vidět, jen už né tak ta tmavá barva. Ale funkci rozjasňovače očního okolí splňuje dobře. Někomu, kdo má jen lehké kruhy pod očima a né tak tmavé, bude určitě opravdu vyhovovat, ale na moje tmavé kruhy prostě nestačí tak jak já bych chtěla.
Jelikož je tekutý, nezalízá do vrásek což považuji určitě za plus. Dálé taky jeho vydrži je dobrá. Vydrží mi normálně po celý den s makeupem a nijak se neslívá a podobně. Poslední bych chtěla zmínit jeho cenu. Normálně stojí asi 130 kč, já ho koupila ve slevě za asi 100kč, což je celkem v pohodě.
+ odstín
+ funkce rozjasňovače
+ výdrž
+ nezalízá do vrásek
- štětečkový aplikátor
- moje tmavé kruhy uplně nezakryje, jen zesvětlí
- hodně ho ubývá

Oblíbené produkty