24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

FOOT CREAM REVIEW

20.08.2014
chicoco
Chicoco is a mix of „Chic“ my favorite French fashion word and „Coco“ my favorite fashion designer. This blog was obviously going to focus on fashion... "Fashion isn’t a necessity, it is a game and the most interesting part about it is that rules are changing every day." I created the blog in 2013 and since then the blog got through a several modifications. Now it isn’t only about fashion, it is also about my life. It is all about making my readers travel with me, making them discover new products, new trends and new places to visit. Chicoco is the mirror of my lifestyle and a love story, since almost one and half year…
Hodnocení:
Výrobce: Pure Dead Sea
Kategorie: Krémy na nohy
Autor: chicoco
Cena: 229 CZK
Krásný den všem.

Dneska pro Vás mám recenzi na dosud ne moc známou zato kvalitní kosmetiku bez chemických látek z Mrtvého moře Pure Dead Sea.
Jak už jsem napsala, jedná se o přírodní kosmetiku bez parabenů, SLS a SLES. Nejsem zrovna fanda přírodní kosmetiky, přeci jen mojí srdcovou záležitostí je Mary Kay, ale když jsem uviděla ty nádherné obaly, řekla jsem si, proč nemít doma nějaký na poličce alespoň na parádu. Jelikož mě v létě trápí suché nohy, krém na nohy byl pro mě jasná volba. Balíček mi přišel hned další den, a tak jsem začala mazat a mazat. Musím říct, že i když jsem zarputilá MaryKayka :-), jsem z tohoto výrobku naprosto nadšená. Nejenom, že balení je opravdu nádherné a obsah výrobku je hodně štědrý (150Ml), ale konzistence a vůně jsou naprosto parádní!
 
Většinou si mažu chodila na noc, protože krémy na nohy mívají husté a mastné složení a dlouho se vcucávají do pokožky. Tento krém mě mile překvapil, i když je složení hutnější, vsákne se opravdu rychle a zanechá hladký sametový finiš.  A navíc opravdu krásně voní. Na výběr je několik druhů vůní, já jsem si vybrala granátové jablko, a musím říct, že když se s ním namažu, nejen, že krém provoní moje chodidla, ale také celý náš byt.  Takže je to vlastně 2v1. Škoda, že se na fotce nedá vůně zachytit :-)
Jinak, co se týče výsledků, po dvou týdnech zkoušení mám nohy jak z bavlnky. Zmizela mi ztvrdlá kůže na chodidlech a už ani nevím, co to je pnutí. Hydratace je opravdu vysoká v porovnání s krémy s drogerie, které běžně používám. Jak říkám, po krému z drogerky mě nohy opět pnuly tak po 3 hodinách, po tomto krému mám nohy hezky vláčné i dva dny - proto jsem mazala chodidla ob den.
Takže za mě palec nahoru, pokud hledáte kvalitní a levný (150Ml/ 229Kč) krém na nohy bez chemických látek, můžu vřele doporučit. Pokud se zajímáte o přírodní kosmetiku, určitě se mrkněte na stránky Pure Dead Sea kosmetiky (http://www.dotekmrtvehomore.cz/?a_aid=00110), nejenom, že jsou graficky velmi vydařené, ale probíhá tam letní akce, kdy si můžete zakoupit sadu PDS kosmetiky za zaváděcí cenu. Já osobně o ní dost uvažuji, musím říct, že mě krémy a peeling docela lákají a ne jenom kvůli těm hezkým obalům :-)
 
Znáte tuto kosmetiku? Jaký je Váš názor na přírodní kosmetiku?

Oblíbené produkty