24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Essence nail art 101 dalmations

20.09.2014
hairOCD
Moje obsese? Vlasy, oblečení a kosmetika... Moje kompulze? Vlasová péče, nakupování a testování :). V nákupních centrech trávím nadpoloviční většinu svého volného času. Co tam dělám? Sháním oblečení, přestože ho už nemám kam dávat. Nutně potřebuju stále novou a novou vlasovou péči, protože se pořád a pořád vyrábí něco nového, co 100% pro krásnější vlasy potřebuju. Kosmetika, kterou mám, mi vyhovuje! Ale co kdyby se našlo něco lepšího?
Hodnocení:
Výrobce: Essence
Kategorie: Laky na nehty
Autor: hairOCD
Cena: 55 CZK
Essence nail art 101 dalmations je lak se třpytkami, který je naprosto úžasný a hrozně roztomilý... Kdo by neměl rád 101 dalmatinů :). 
 V bezbarvém laku jsou přimíchané malé stříbrné třpytky a velké černé a bílé třpytky.
Už jsem ho zkoušela lakovat na několik barev a stále to nebylo ono, až jsem prostřídala na nehtech černou a bílou, když lak zasychal, já věděla, že to bude to pravé dalmatinové. Vždycky jsem hrozně fandila těm malým roztomilým dalmatinům, lakování, které jsem zvolila já, připomíná ale spíš Cruellu De Vil než ty roztomilé pejsky.

Teď něco k samotným vlastnostem laku, na lak s takhle velkými třpytkami se poměrně dobře nanáší. Pro hustší pokrytí třpytkami je nutné nanést více vrstev a tím pádem nechat lak déle schnout. Pokud Vám ale stačí jen 1 nebo 2 vrstvy (pro řidší pokrytí třpytkami) je pro Vás naprosto ideální. Já ale lakovala na černou a bílou, tudíž jsem mohla předpokládat, že na černé budou vidět jen bílé třpytky a naopak.

Co se mi na něm hodně líbí je fakt, že ho hned po nalakování nemusím odstraňovat, protože dobře drží a nikam se mi za tu kratší dobu schnutí neotřel. Normálně se mi totiž stává, že po hodinách úsilí a dodělání obou rukou, zjistím, že je lak na nic nebo obtisknutý na sedačce, posteli, koberci....a vzhůru pro odlakovač. V případě dalmatínů se ale nic takového nedělo.

To, že tak suprově drží, mě mohlo varovat před situací, která nastává pár dnů po lakování....řeč je o odlakovávání...

Lak je úžasnej, roztomilej, dlouho vydrží ale ale ale...odlakovávání je horor, takhle strašné a bolestivé jsem ještě nezažila...pro krásu se sice musí trpět, ale u toho mučení s dostáváním dolů jsem strávila 1 a půl, s tím, že jsem si zbytek nechala na druhý den.

Oblíbené produkty