24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

ESSENCE TOPPER 10 GLORIOUS AQUARIUS

04.02.2014
Radka K.
Ahoj, je mi 41, mám dvě děti v pubertě, jsem duchem stále mladá, zajímá mě vše krásné, tedy i krása jako taková, kosmetika, móda, zdravý životní styl, bydlení. Blog jsem si založila v lednu 2013. Celý život ráda píši, tak snad se mi bude dařit a mé články vás budou bavit. Chci psát svoje zkušenosti, nápady, náměty, myšlenky... pro ženy jakéhokoliv věku. Těm mladším dát třeba nějaké zkušenosti a těm starším zase rady, jak o sebe pečovat.
Hodnocení:
Výrobce: Essence
Kategorie: Laky na nehty
Autor: Radka K.
Cena: 49 CZK

Essence Nail Art special effect topper. Pod tímto názvem se skrývá krycí a zdobící lak na nehty. Tento v odstínu 10 glorious aquarius s 3D efektem obsahuje větší kulaté glitry tyrkysové barvy.

Používá se přes jiný lak jako zdobící. Dá-li se jen jedna vrstva, na původním laku budete mít pár tyrkysových glitrů. Ale dáte-li vrstvy dvě nebo více, glitrů je samozřejmě víc. Já jej klidně používám samotný, bez podkladu, v několika vrstvách, aby mi glitry pokryly celou plochu. Pak je 3D efekt opravdu nádherný. Jen schnutí ve více vrstvách trvá déle.

Mám tyto laky opravdu ráda, protože se mi líbí jejich barvy a efekt, ale také se krásně nanáší, štěteček je přesně akorát, nemám problém nanést na nehet až po okraje a přitom si nenanáším lak i na okolní kůžičku.

Není ani třeba odlakovač, dá se i s podkladovým lakem lehce sloupnout.

Oblíbené produkty