24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

RECENZE - Dermacol NEON Smile (16)

01.09.2014
Susan Lorvel
Ahoj, ráda se dělím o názor, píši recenze a články. Jsem milá a přátelská, ráda vždy pomůžu. :) Nerada se vzdávám dopředu a někdy si kladu až příliš vysoké cíle. Ráda poslouchám hudbu a už 10 let tancuji :) Nebudu psát jenom o kosmetice, ale i o mých poznatcích ze života, zkušeností a dojmů. Na slovo krása, se dá dívat z několika úhlů a já se vám jí pokusím ukázat ze všech úhlů a stran :)
Hodnocení:
Výrobce: Dermacol
Kategorie: Laky na nehty
Autor: Susan Lorvel
Cena: 40 CZK
Ahoj,

   Bude tomu asi měsíc a půl, co jsem si koupila od Dermacolu lak - ,,neonku". Dlouho sem se na ní těšila, protože byla na trhu cca týden ale než dorazila do Prahy, musela jsem si počkat. POZOR - zatím jsem je viděla v DM, v Rossmannu nejsou... Jak vidíte na fotkách, je to poměrně malá lahvička (5ml).
   Ovšem moje nadšení začalo ustupovat po nalakování si nehtů. Ano, barva je krásná, zářivá a správně ,,šílená", ale po nanesení dvou vrstev, nekreje tak, jak jsem očekávala. Docela si potrpím na dlouhé nehty a tento lak měl zjevně s tímto problém... Tedy konečky nehtů nejsou až tak překryté, jak jsem chtěla. Tedy za mě doporučuji spíše na kratší nehty. Jinak nemám těmto lakům co vytknout :)

A jaké máte doma laky vy od Dermacolu? :)

Oblíbené produkty