24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Sparkle Touch od Miss Sporty

07.04.2017
Ongles parfaits
Když to nejde jinak, pořád můžete sledovat barevné nehty, co lítají po klávesnici nebo klaviatuře. Blog zaměřený na laky na nehty :)
Hodnocení:
Výrobce: Miss Sporty
Kategorie: Laky na nehty
Autor: Ongles parfaits
Cena: 45 CZK

Výrobce: Miss Sporty
Odstín: Amethyst Dust, druhý k nenalezení
Hodnocení na e-shopu: ---

 

 

 

Přiznejme si to, občas ty nehty vyžadují i něco jiného než jen obyčejný lak. Mezi oblíbené patří samozřejmě i třpytky. Do jedné recenze vhodím rovnou dva odstíny od Miss Sporty, růžovo-fialový a stříbrný :)

Proč jsem si lak vybrala
Nevybrala, dostala, ale to už je fuk. Vypadá to prostě hrozně hezky, když si dám tmavý lak a na to stříbrné třpytky, nebo stačí jen kombinace různých růžových odstínů. Ony ty nehty hned vypadají trochu jinak, co?

Flakon
Miluju flakonky od Miss Sporty. Jsou hrozně roztomilé :D Navíc mají navrchu hvězdičky, takže se odliší od ostatních laků stejné značky. Jen to tou kulatostí trochu zabírá místo, ale co už.

Štěteček
Úzký, zas nějak extra třpytek nenabere, takže je potřeba tam toho nanést víc. Ale je fakt, že se aspoň dostane všude a ty třpytky to tam vážně nanese. A netřepí se, což je další plus.

Největší zápor je snad to, že to jde hrozně těžko dolů :D Jakmile si dám na nehty něco takového, strávím s odlakovačem snad půl hodiny. To mi pak trochu praskají nervy, ale víte co, stojí to za to. Za sebe mám teda radši ten stříbrný, ale to už je věc názoru. Podle mě je tohle rozhodně dobrá volba na ozvláštnění obyčejných nalakovaných nehtů, když nutně nechcete používat nálepky.

Cena: 44,90 Kč


Co vy a třpytky od Miss Sporty? :)

Oblíbené produkty