24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Dermacol truffle moisturizing make up

28.04.2015
SweetElis
Jsem 17letá dívka se zájmem o blogování. Zajímám se o módu a kosmetiku a právě o tom by měl být můj nový blog, se kterým právě začínám. :)
Hodnocení:
Výrobce: Dermacol
Kategorie: Make up
Autor: SweetElis
Cena: 300 CZK

Jedná se tedy o hydratační make-up s výtažkem z bílého lanýže s lehkou krémovou texturou a středním krytím. Slibuje naprosté splynutí s pletí, zakrytí nedostatků a žádné zvýrazňování vrásek a linek. Také má optimálně hydratovat, vyživovat, revitalizovat a stimulovat obnovu pleti. Měl by zabránit předčasnému stárnutí pleti a zesvětlovat a vyrovnávat pigmentové skvrny. Také chrání pleť před UV zářením (SPF 15) a hyperpigmentací. 
Make-up je dermatologicky testován a je bez parabenů, také obsahuje vitamín E a glycerín. 
V drogeriích si můžete vybírat mezi *čtyřmi odstíny*, přičemž já mám ten nejsvětlejší č.01 a v plné ceně ho seženete za 329 Kč. 

Abych se přiznala, moje první zkušenost s tímto make-upem nebyla vůbec dobrá. Po nalíčení jsem si připadala šíleně oranžová a tak jsem se zařekla, že tohle už si na obličej nedám. Samozřejmě jsem se umoudřila a make up vyzkoušela znovu a nakonec se ukázalo, že v menším množství a řádném zapracování je opravdu super.

Jinak si myslím, že je make-up pravdu krásně hydratační a příjemný na pleti. Je celkem tekutý, ale to mi nějak nepřekáží. Krytí je tedy střední a myslím, že pro dosažení přirozeného "looku" je to akorát. Samozřejmě nějaké výraznější vady na pleti nezakryje, např. šupinky apod. Výhodou jsou světlé odstíny, kterých v našich drogeriích není až tolik si myslím. Nejsem si jistá, jestli si tento make-up koupím znovu, nikoliv kvůli kvalitě produktu, ale ceně, která je pro mě jako studentku celkem vysoká.

Oblíbené produkty