24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Garnier Perfect Blur

30.01.2014
SourisRouge
Ahoj, je mi 19 let a jsem z Olomouce:) Baví mě makeup,vlasy, točení videí na youtube a psát. http://www.youtube.com/user/themysmakeup
Hodnocení:
Výrobce: Garnier
Kategorie: Make up
Autor: SourisRouge
Cena: 269 CZK

Dnes pro Vás mám recenzi nového výrobku od Garnier - Perfect BLUR.

Obsah tohoto 'krému' připomíná podkladovou bázi pod makeup. Když ho rozetřete po tváři je krásně jemný a připomíná samet. Má matný finish. 

Nejprve jsem si nanesla na tvář svůj krém, který je btw absolutně nejlepší na světě (Erborian - Yuza Sorbet - Marionnaud cena cca 1350,-), jak Garnier doporučuje. Nechala jsem ho vstřebat. Vstřebává se opravdu velmi rychle. Pleť je po něm hebká a hydratovaná po celý den. 

Po té jsem si v přiměřeném množství nanesla právě Perfect Blur, který měl do 5 sekund zdokonalit pleť. Zmatnit, vyhladit póry a milión dalších věcí, které slibuje. Musím říct, že tato věcička Vám na pleti neudělá vůbec nic. Dá se ale použít jako podklad pod makeup. Na to je opravdu dobrý. Jinak je to zbytečné vyhozené tři stovky.

Bohužel se zde platí jen značka. Možná si říkáte, že Garnier není nic, kolem čeho by bylo takové hurá. Bohužel spadá pod značku L´oréal, která podle mě je jedna z nejhorších drogérkových značek hned po Max Factor. Obsah balení je 30ml. 

VÝHODY

sametová pleť, zmatňuje, využití jako podklad pod makeup

NEVÝHODY

drahé, nemá více méně žádné účinky!

ZA MĚ ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!!!

Oblíbené produkty