24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Metalické oční linky Very Me

09.02.2014
ANnicka
Ahoj! Jsem 17letá studentka gymnázia, kterou baví poznávat nové lidi, ať už po internetu, nebo osobně. Protože se moje názory často liší od těch ostatních, rozhodla jsme se svoje moudra posílat i dál, aby se nad nimi lidé mohli zamyslet. Proto jsem začala psát blog, který je více méně o všem. Od hudby, jídlo, po kosmetiku a také každodenní situace, se kterými se můžeme setkat. Budu jen a jen ráda, když vás nějaký můj článek zaujme a začnete nad ním přemýšlet. To je pro mě vlastně taková asi ta nejvyšší příčka, na kterou mohu dosáhnout a jediný, kdo mi s tím může pomoci jste vy. :D
Hodnocení:
Výrobce: Oriflame
Kategorie: Make up
Autor: ANnicka
Cena: 100 CZK

Tato balení očních linek mě jednoduše nadchla.

Linky se prodávají ve čtyřech barvách. Černé, zelené, modré a stříbrné (šedé). Kromě černé mají všechny odstíny v sobě malé třpytky, které jim dodávají lesknoucí se efekt. Linky se nanášejí pevným špičatým aplikátorem a schnou, podle vrstvy, jakou nanesete, přibližně minutu. Avšak! Po této minutě zaschnou a z očí se nehnout. Upřímně mohu říci, že se nalíčím v šest ráno a v deset večer mám oči úplně stejné, jako když jse ráno odcházela z domu. Jejich odlíčení je snadné, pokud máte kvalitní odličovací produkty.

Tyto linky opravdu štípou, pokud se vám dostanou do očí. Proo bych je nepovažala za vhodné pro úplné začátečníky, kdteří by s jejich aplikací mohli bojivat. Pokud ale hledáte něco, co bude mít opravdu výdrž. Určitě je zkuste!

Oblíbené produkty