24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Zmatňující make-up Matt Control 18h od Dermacolu

09.12.2014
Sulpi
Ahoj! Jmenuji se Bára. Ráda píšu o čemkoliv - jak recenze na kosmetiku, tak o tom co se děje kolem mě. Jako správná mladá slečna se zajímám o kosmetiku. Často taky cestuji a proto je mozné u mě najít i články o cestování. Zajímám se o sport, zejména o jezdectví. :)
Hodnocení:
Výrobce: Dermacol
Kategorie: Make up
Autor: Sulpi
Cena: 250 CZK
Vzhledem k tomu že mám celkem problémovou pleť, navíc (ač se to nezdá), je má pleť velice světlá, tak jsem dlouho hledala make-up který by mi vyhovoval. Až jsem objevila tento skvělý make-up který si nemůžu vynachválit.
Má příjemnou konzistenci, není hustý ani tekutý a na pleť se dobře nanáší. Má výborné krytí, ale lze jej rozetřít do ztracena aniž by někde zůstával v pórech, dělal mapy, krásně pleť sjednotí. Má jemnou pudrovou vůni. Nanáším ho houbičkou, štětec mi nevyhovuje.
Mám odstín 1, což je ten nejsvětlejší a vůbec si nemohu stěžovat, že by byl tmavý, nebo naopak moc světlý.
Slibuje matnou pleť 18 hodin, což tak pravda úplně nebude, záleží na pleti samotné, mě matný vydrží tak 4-5 hodin, proto jej používám s transparetním pudrem, ale záleží na pleti, já ji mám hodně se mastící.
Je v balení s pumpičkou, což ne každému vyhovuje, ale já si osobně myslím že je to fajn.  Balení je ze skla a plastu a je velmi bytelné.
Vřele doporučuji jeho koupi a sama jsem s ním velmi spokojená.

Oblíbené produkty