24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

FLORMAR VELMI DOBRÉ ČERNÉ GELOVÉ LINKY

07.04.2017
Markéta Venená
Videa natáčím už 3 rok. Dělám to co mě baví a díky blogu jsem poznala spoustu nových lidí. Sedím sama ve svém pokoji a ani si neuvědomuji kolik lidí mě sleduje :) V soukromém životě jsem PR manager a makeup artist. ... Na mém kanále najdete: Vlogy, Makeup tutoriály, Hauly / nákupy novinek, DIY projekty, občas nějaký recept a ,,kecací" videa. ... Můj blog: www.marketavenena.com Kurzy osobního líčení: www.skolamakeupu.cz (Praha i jiná česká města) Vizážistické portfolio: www.marketavenena.com/2013/06/portfolio.html www.youtube.com/user/flowerparischannel EMAIL: venena@email.cz (spolupráce) marketavenena@email.cz (dotazy od čtenářů) . ,,Smile is the best makeup you can wear." Marilyn Monroe . TOP blogerky: Petra Lovely Hair, Shopaholic Nicol, Teri Blitzen, A cup of style, Terry Makeup Tutorials, Aja beautylife, Get the louk, Rendy Ordinary life Zoella, Lauren Curtis, Shaaanxo, Tanya Burr, KathleenLights, Teni Panosian, Madeyewlook, NikkieTutorials, Christen Dominique
Hodnocení:
Výrobce: Flormar
Kategorie: Oční linky
Autor: Markéta Venená
Cena: 219 CZK

Flormar gelové oční linky, no. GE01 black, 2,2g., 219,-

Narazila jsem na velmi dobré gelové linky od Flormar. Jmenují se Gel Eyeliner v odstínu black a seženete je v drogérii.
Linky jsou v malém kalíšku s víčkem, ve kterém je štěteček. Musím říct, že ze začátku mi štěteček přišel zbytečný, ale po vyzkoušení nepoužívám jiný. Udělá tenkou, ale i širokou linku.
Jsou krásně černo-černé.

I přes to, že nejsou voděodolné, drží skvěle i u vnitřního koutku a na vodní lince. Na spodní vodní lince mi vydrží okolo 4 hodin a na horní asi 6. Celkově mi na očích drží a ani se nehnou. Nijak se mi neobtiskávají a dobře se s nimi pracuje. Nejsou ani moc mokré a ani tuhé. Tak akorát.
Pokud hledáte dobré linky za přijatelnou cenu určitě se po nich podívejte. :)
Dostupné jsou ve 4 odstínech. Černé, zelené, modré a hnědé.

Nejoblíbenější gelové linky? Jaký produkt nejraději používáte na oční linky?

Flormar velká recenze kosmetiky

Oblíbené produkty