24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Gelové oční linky Eyestudio Lasting Drama

18.02.2014
Radka K.
Ahoj, je mi 41, mám dvě děti v pubertě, jsem duchem stále mladá, zajímá mě vše krásné, tedy i krása jako taková, kosmetika, móda, zdravý životní styl, bydlení. Blog jsem si založila v lednu 2013. Celý život ráda píši, tak snad se mi bude dařit a mé články vás budou bavit. Chci psát svoje zkušenosti, nápady, náměty, myšlenky... pro ženy jakéhokoliv věku. Těm mladším dát třeba nějaké zkušenosti a těm starším zase rady, jak o sebe pečovat.
Hodnocení:
Výrobce: Maybelline
Kategorie: Oční linky
Autor: Radka K.
Cena: 170 CZK

Cena je různá - 100 - 200 Kč, záleží, kde je koupíte a zda využijete i nějakou slevovou akci. Balení obsahuje skleněný kalíšek se šroubovacím plechovým víčkem, který mi nepřipadá nijak úchvatný, a štětec na nanášení linek. Ten je v průřezu zploštělý, ale hodně hustý, takže mně se lépe linky nanáší mým plochým šikmo střiženým štetcem. Tento štěteček určitě využiji jinak, protože sám o sobě je pěkný a vypadá kvalitně, ale linky bych si s ním dělat neuměla, připadá mi na to moc široký. 

Pigmentace se zdá na první pohled dobrá, ale linky nejsou sytě černé, ač by to název sliboval. V okrajích se ihned rozpíjejí, proto dávám 2-3 vrstvy na sebe. Tím pádem nejsou vyhovující na tenkou linku, ale spíše na ty silnější. Po zaschnutí jsou linky matné. Pokud si linku dáváte přes stíny jako já, pak už po dvou hodinách je linka dost vybledlá. Sice krásně zachová svůj tvar i ocásek, ale jakoby se stín lehce nanesl i přes ní. I když s dobrou řasenkou je oko stále pěkně výrazné, při pohledu zblízka je linka spíše antracitová (není černá jako řasenka). 

Konzistence je příjemná a balení je poměrně velké, spotřeba malá, stačí lehce namočit štěteček a uděláte s ním linku na obě oči. Vhodné i pro citlivé oči a ženy s kontaktními čočkami.


Klady: dobrá konzistence, dobře se nanáší, hodně rychle zasychá, má výdrž na oku (uváděná výdrž 24 hod), nerozmaže se, neobtiskává se, i ocásek zůstává, štěteček součástí balení

Zápory: mírně se rozpíjí po nanesení, nejsou sytě černé, ale blednou hned po zaschnutí

Pokud není sytě černá linka váš požadavek, ale hledáte výraznou dlouhotrvající linku, pak je toto dobrá volba. Já s ní jsem vcelku spokojená a klidně si ji koupím zase. 

Balení má 2,8g. 

Oblíbené produkty