24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

LONGLASTING GEL BLACK - BLACK SENSATION

07.04.2017
Gabrieless
Ahoj, je mi 22let. Jsem z Jihočeského kraje. Jsem normální holka, co miluje šminky a nakupování. Největší můj koníček je můj tříletý kůň, který je stejně tvrdohlavý jako já :-) A nerad poslouchá ostatní jako já :-)
Hodnocení:
Výrobce: Dermacol
Kategorie: Oční linky
Autor: Gabrieless
Cena: 189 CZK

Já linky jedním slovem miluji. Když není čas vyhrávat si s paletkou stínů vždy sáhnu po očních linkách, udělají krásný look během několika minut. Na denní líčení stačí tenká linka a k večerní akci se hodí více dramatičnosti, takže můžete linku pěkně zvýraznit a vyhrát si i s ,,ocáskem,, linky.

A moje recenze?
Protože mám mastnější pleť, oční linky v podobě tužek mi nikdy nevydržely, po několika hodinách jsem je měla rozmazané. Pak jsem přešla na gelové, a to od Dermacolu, ty mi vydrží celý den. I když jdu jezdit na koni, nebo na večerní akci, tak drží dobře a nerozmazávají se. Pigmentace je výborná, jedním tahem vytvoříte pěknou a hlavně černou linku.S aplikátorem se mi pracuje dobře, jde s ním vytvořit tenká i výraznější linka. Protože nemá hrot, tak se ani špička neohýbá a nepřestává malovat jako u jiných ,,hrotových,, linek. Já jsem velmi spokojená a myslím si, že za vyzkoušení stojí.

Oblíbené produkty