24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Tekuté oční linky

07.11.2014
KateN
Jmenuji se Kateřina Najmannová, ale preferuji Katie. Je mi 17 let a studuji druhý ročník obchodní akademie. Miluju kafe,hudbu,knížky, twitter a Anglii. Mým snem je jednou v Anglii,či Americe žít. Pomalu, ale jistě podléhám blogování. A doufám, že s mým blogem to časem někam dotáhnu.
Hodnocení:
Výrobce: Estyle
Kategorie: Oční linky
Autor: KateN
Cena: 77 CZK
Název: Liquid precision dipliner
Odstín: 01 black
Cena: 77 Kč

Můj názor: Já tekuté linky opravdu moc nemusím, radši mám ve fixe a momentálně jsem si oblíbila i gelové, ale o těch až v příštím článku. Tekuté linky nemám ráda z toho důvodu, že na oku nepůsobí přirozeně, ale lesknou se a vypadají jako bych měla na víčku něco nalepené, ale samozřejmě tímto nic nevyčítám těmto linkám. Naopak pracuje se s nimi opravdu dobře, jejich štěteček je tvrdší, něco podobného jako právě fix a proto linky kreslíte přesně tam, kam potřebujete a neohybají se štětiny jinam. Linky rychle zaschnou, ale výdrž není moc dlouhá, po dni ve škole jsem je několikrát upravovala, jelikož se začaly trochu roztékat a obtiskávat. Dopoledne přežily krásně, ale po nějakých osmi hodinách na očích nevypadaly pěkně, no, ale řekněme si, které linky v této cenové relaci vydrží.
Ale asi bych měla říct nějakou verzi - linky určitě používat budu, ale jen když pujdu třeba odpoledne ven a ne na celý den. Ale pokud vám tekuté linky vyhovují, tak si tyhle na zkoušku koupit můžete, právě proto, že cena není vůbec vysoká
+ černočerná barva
+ štětec
+ rychlé zaschnutí
+ cena
- výdrž

Oblíbené produkty