24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Essence 3D

08.02.2016
MámaTess
Jsem máma, která bojuje za práva dětí, hlavně tedy svého dítěte. Vím, že v tomhle světě frčí jiná forma a zaměření blogu, ale chtěla jsem zkusit něco jiného - svět z jiného pohledu .
Hodnocení:
Výrobce: Essence
Kategorie: Oční stíny
Autor: MámaTess
Cena: 35 CZK

Oční stíny Essence 3D 

Odstíny :
02 irresistible levander dream
03 irresistible choco cupcake
05 irresistible first love
07 irresistible fullmoon flash

1.) 02 irresistible levander dream

Krásné stíny s jemnoučkým shimmerem, ale opravdu jen lehkým. Barvičky jsou nepopsatelně krásné, ale i přes to je zkusim popsat. První barvička je krásně levandulová, na víčkách působí docela matně a je hodně jemňounká, druhý stín je velice těžké popsat, barvička je něco mezi tělovou,hnědou a stříbrnou ale je velmi pěkná a velmi univerzální :-) 

2.) 03 irresistible choco cupcake 

Opět musím napsat, krásné stíny, tyto používám nejvíce. Nachází se zde krásný béžový odstín který často používám do vnitřního koutku oka, ale i na celé víčko, přirovnala bych ho možná trošičku k meruňkové barvě. :-) Druhý stín je skvělým doplňkem světlého stínu, je to krásný hnědo-bronzový stín, kterého se nedokážu nabažit.

3.) 05 irresistible first love 

Tento stín předchází svůj název, opravdu to byla moje první láska co se týče těchto stínů. Světlý stín je růžový s krásným shimmerem, nádherně vypadá na celém víčku, je jemný, ale nikdo jej nepřehlédne. Druhý stín je stříbrný, často člověk nenajde stříbrný stín, který by byl skutečně stříbrný, takže pokud takový hledáte, mohu doporučit toto krásné duo. Nikdy by mě ani nenapadlo jak krásně může vypadat stříbrná v kombinací s ružovou. 

4.) 07 irresistible fullmoon flash 

Tyto barvičky mě až tolik nezaujaly, opakuje se zde stříbrná barva jako je u first love, tudíž je zbytečné ho znovu popisovat a druhá barvička je vanilková s shimmerem, která je sice ideální na rozjasnění vnitřního koutku oka, ale na celé víčko se mi až tolik nelíbí.

Dojmy ze všech stínů : 

Stíny jsou velmi krásné, mají skvělou pigmentaci a super výdrž, opravdu vydrží i několik hodin, což za tu cenu velmi oceňuji. Jsou krásně sametové a doma je řadím k multi líčidlům, jelikož se některé dají použít jako rozjasňovač tváří, a dokonce i k projasnění horního rtu (srdíčka). Co ale musím bohužel vytknout jsou obaly, pro mě mají nevhodný ,,nafouknutý,, tvar, tudíž se hůře skladují a strašně špatně se otevírají, a pak mi skoro vždy při tom otevíracím boji spadnou a já jen čekám, kdy se rozbijí. :-(

Závěr :
 
Stíny velmi , velmi , velmi doporučuji , používám je moc ráda a dále je používat budu, tak šup šup do drogérky ulovit ten svůj stín, dokud se ještě dají na pár místech sehnat. 

Vaše Tess
               

Oblíbené produkty