24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

FLORMAR LEVNÁ A SKVĚLÁ PALETKA Z DROGÉRIE

07.04.2017
Markéta Venená
Videa natáčím už 3 rok. Dělám to co mě baví a díky blogu jsem poznala spoustu nových lidí. Sedím sama ve svém pokoji a ani si neuvědomuji kolik lidí mě sleduje :) V soukromém životě jsem PR manager a makeup artist. ... Na mém kanále najdete: Vlogy, Makeup tutoriály, Hauly / nákupy novinek, DIY projekty, občas nějaký recept a ,,kecací" videa. ... Můj blog: www.marketavenena.com Kurzy osobního líčení: www.skolamakeupu.cz (Praha i jiná česká města) Vizážistické portfolio: www.marketavenena.com/2013/06/portfolio.html www.youtube.com/user/flowerparischannel EMAIL: venena@email.cz (spolupráce) marketavenena@email.cz (dotazy od čtenářů) . ,,Smile is the best makeup you can wear." Marilyn Monroe . TOP blogerky: Petra Lovely Hair, Shopaholic Nicol, Teri Blitzen, A cup of style, Terry Makeup Tutorials, Aja beautylife, Get the louk, Rendy Ordinary life Zoella, Lauren Curtis, Shaaanxo, Tanya Burr, KathleenLights, Teni Panosian, Madeyewlook, NikkieTutorials, Christen Dominique
Hodnocení:
Výrobce: Flormar
Kategorie: Oční stíny
Autor: Markéta Venená
Cena: 149 CZK

Flormar paletka očních stínů, no. P45, 14g., 149,- (pretty compact palette)
Video-recenzi na tuhle paletku už jste u mě viděli několikrát, ale psanou i s fotkami jsem ještě nedělala. Pokud mě sledujete aspoň měsíc, tak víte, že tohle je jedna z mých nejoblíbenějších paletek a přitom stojí pár korun a je dostupná v drogérii.

Paletka obsahuje čtyři oční stíny. Všechny jsou matné, ale teplý hnědý je s malými zlatými třpytkami a nejsvětlejší lehce vanilkový má také drobný shimmer, ale ten je sotva viditelný. Dále tady je tělový lehce do růžova a tmavě hnědý. Pigmentace je nádherná. Musím říct, že extra nepráší. Nikdy jsem neměla problém s popadanými stíny pod očima. Stíny se krásně blendí mezi sebou a dobře drží (báze Avon, 12 hodin)
Jediné co se mi na paletce nelíbí je obal. Vím, že v zahraničí je i v bílé verzi, ale u nás je bohužel v levném růžovém plastu.

Z paletky jsem nadšená. Mám ji doma rok a kromě balení jí nemám co vytknout. Beru ji sebou na cesty a mám ji moc ráda na každodenní makeup. Navíc jsem ji koupila za 99,- v drogérii Teta.
Doma mám ještě odstín P43, ale tu nepoužívám tak často. Obsahuje bílou, lila, burgundy a růžovou se shimmerem. 

Na výběr je 6 odstínů.

Máte doma nějaké stíny od Flormar? Jaká je vaše nejpoužívanější paletka?

Flormar velká recenze kosmetiky 

Oblíbené produkty