24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

FLORMAR PALETKA OČNÍCH STÍNŮ

07.04.2017
Markéta Venená
Videa natáčím už 3 rok. Dělám to co mě baví a díky blogu jsem poznala spoustu nových lidí. Sedím sama ve svém pokoji a ani si neuvědomuji kolik lidí mě sleduje :) V soukromém životě jsem PR manager a makeup artist. ... Na mém kanále najdete: Vlogy, Makeup tutoriály, Hauly / nákupy novinek, DIY projekty, občas nějaký recept a ,,kecací" videa. ... Můj blog: www.marketavenena.com Kurzy osobního líčení: www.skolamakeupu.cz (Praha i jiná česká města) Vizážistické portfolio: www.marketavenena.com/2013/06/portfolio.html www.youtube.com/user/flowerparischannel EMAIL: venena@email.cz (spolupráce) marketavenena@email.cz (dotazy od čtenářů) . ,,Smile is the best makeup you can wear." Marilyn Monroe . TOP blogerky: Petra Lovely Hair, Shopaholic Nicol, Teri Blitzen, A cup of style, Terry Makeup Tutorials, Aja beautylife, Get the louk, Rendy Ordinary life Zoella, Lauren Curtis, Shaaanxo, Tanya Burr, KathleenLights, Teni Panosian, Madeyewlook, NikkieTutorials, Christen Dominique
Hodnocení:
Výrobce: Flormar
Kategorie: Oční stíny
Autor: Markéta Venená
Cena: 249 CZK

Flormar paletka očních stínů no. 06, 11g., 249,-
Další levná paletka z drogérie, která vás určitě zaujme! 
Vybrala jsem si odstín 6, který má růžovo-červené tóny. Paletka má celkem 5 očních stínů a všechny jsou se shimmerem.

Stíny jsou dobře pigmentované a krásně se mezi sebou blendí.
První odstín je výrazná čistě bílá. Další je jemná (baby pink) růžová. Třetí je velmi zajímavá světle burgundy-růžová. Další je oranžovo-červená (tahle barva mi připomíná podzim :)). Poslední odstín je tlumená burgundy.

Stíny moc nepráší a mají spíše sušší konzistenci. Řekla bych, že to je kvůli shimmeru, který je v každém stínu ve velké míře.
Balení se mi moc líbí. Je jednoduché a pevné.

Jediné čeho se bojím, že na sušších víčkách, která používají silikonovou bázi, stíny nebudou dobře držet a budou se slévat do jedné barvy. Nicméně, já mám víčka mastná a tak tuhle stránku nemůžu moc hodnotit.

Máte nějaké produkty od Flormar? Co říkáte na nové paletky?

Flormar velká recenze kosmetiky 

Oblíbené produkty