24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

MAX FACTOR KRÉMOVÉ OČNÍ STÍNY Z KOLEKCE EXCESS

26.05.2015
Markéta Venená
Videa natáčím už 3 rok. Dělám to co mě baví a díky blogu jsem poznala spoustu nových lidí. Sedím sama ve svém pokoji a ani si neuvědomuji kolik lidí mě sleduje :) V soukromém životě jsem PR manager a makeup artist. ... Na mém kanále najdete: Vlogy, Makeup tutoriály, Hauly / nákupy novinek, DIY projekty, občas nějaký recept a ,,kecací" videa. ... Můj blog: www.marketavenena.com Kurzy osobního líčení: www.skolamakeupu.cz (Praha i jiná česká města) Vizážistické portfolio: www.marketavenena.com/2013/06/portfolio.html www.youtube.com/user/flowerparischannel EMAIL: venena@email.cz (spolupráce) marketavenena@email.cz (dotazy od čtenářů) . ,,Smile is the best makeup you can wear." Marilyn Monroe . TOP blogerky: Petra Lovely Hair, Shopaholic Nicol, Teri Blitzen, A cup of style, Terry Makeup Tutorials, Aja beautylife, Get the louk, Rendy Ordinary life Zoella, Lauren Curtis, Shaaanxo, Tanya Burr, KathleenLights, Teni Panosian, Madeyewlook, NikkieTutorials, Christen Dominique
Hodnocení:
Výrobce: Max Factor
Kategorie: Oční stíny
Autor: Markéta Venená
Cena: 309 CZK

Novinka od Max Factor. Jedná se o oční stíny s krémovo-gelovou konzistencí. Já mám odstíny bronze a cooper.

Oficiální info:
Oční stíny Excess Shimmer Eyeshadow s jemnou gelovou konzistencí jsou určené ženám, které chtějí dosáhnout trendy dramatického vzhledu očí, ale nedaří se jim jej docílit pomocí běžných kompaktních stínů, jejichž barva není po rozetření dostatečně intenzivní. Inovativní 3D formule tvořená silikonovým gelem s obsahem vysokého množství metalických pigmentů vám umožní docílit skutečně zářivého výsledku.
Excess Shimmer Eyeshadow se snadno roztírají a zaručují dlouhotrvající intenzivní barevný efekt – ideální pro výrazné líčení s důrazem na oči. Dostupné v šesti vzájemně skvěle kombinovatelných odstínech.

-snadno roztíratelné díky zvláčňujícím složkám
-intenzivní odstíny s efektními metalickými pigmanty
-vydrží až 12 hodin
Cena jednoho stínu je 309,-
Akční cena 265,-

Já jsem si vybrala odstín bronze a cooper. 
Cooper je taková ideální barvička do vnitřních koutků a nebo na denní nošení. Je to jemná béžová, lehce do růžova se zlatými třpytečkami.
Bronze je naopak tmavě hnědá (bronzová) barva opět se zlatými třpytkami. 

Obal stínů je velmi pěkný, pevné sklo a černé plastové víčko. Líbí se mi, že před používáním je potřeba odstranit ochranou fólii. Některé nenechavé ručky to doufám odradí :)
Po odstranění fólie se konečně podíváme na samotný produkt. Při první aplikaci jsem do stínu docela zajela štětečkem určeným na krémové produkty (Zoeva 233) a musela jsem hned produkt vracet zpět, protože je velmi pěkně pigmentovaný a stačí malé množství. Stíny jsou velmi jemné a hodně našlehané.

Stíny jsem nanášela štětcem 233 od Zoevy a poté jsem je v ohybu rozmazala chlupatým štětcem. Byla jsem překvapená, jak krásně se rozmazávají a nepotřebuji tím pádem přechodový stín.
Na jedno oko jsem si dala stíny s bází a na druhé bez. Ani s bází mi stíny nevydržely a po necelých 4 hodinách zalezly do vrásek a intenzita stínu se vytratila. Ani nemluvím o tom, že ve vnitřním koutku byl odstín COOPER. Po pár hodinách tam zbyl jen lehký nádech zlatavého stínu. 

Nevzdala jsem se, protože minimálně ten bronzový stín je naprosto dokonalý a ještě navíc pro mé zelené oči jako dělaný :) Proto jsem další den stíny použila jako podklad :)
Na celé víčko jsem klasicky použila bázi, na ni jsem dala krémové stíny a rozmazala jsem je do ztracena. Potom jsem vzala bronzující paletku od Dermacolu (ta se odstínu nejvíce podobá), zapečenou část jsem dala na pohyblivé víčko a matnou hnědou do ohybu. Na zafixování odstínu cooper ve vnitřním koutku jsem použila stín od Rival de loop(zapečený no. 04) a také jsem si ho dala pod obočí.
Stíny mi na očích vydržely 12 hodin. Od rána až do večera. 
Není to to, co jsem od nich očekávala, ale ty bronzové jsou jako podklad úžasné.

Za sebe a svoji peněženku musím říct, že odstín bronze bych si asi koupila, ale ty ceny jsou opravdu vysoké :/ Čekala bych na nějakou ultra, ultra, ultrááá akci. Stín cooper bohužel ne, protože pro mě nemá význam dělat tento krok navíc.
U bronzového stínu vidím rozdíl v intenzitě, protože kdybych si dala jen pudrový stín na víčko nebude tak třpytivý a intenzivní, ale u cooper tento krok nepotřebuji.

Ještě jednou jsem stíny vyzkoušela asi po týdnu a efekt byl opět stejný. Po 12 hodinách byly stíny v pořádku, jen lehce nižší intenzita :)
Těšila jsem se, že si je hodím v létě do kabelky a opravdu mi vydrží 12 hodin, jak tvrdí Max Factor. Kdo by je chtěl jako podklad, mohu je za sebe doporučit hlavně ty bronzové. Jinak bohužel.

Tak co říkáte na březnovou novinku z dílny Max Factor?

Oblíbené produkty