24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Rimmel London - Trio Eye Shadow

12.02.2014
Verronie
Jsem patnáctiletá blogerka, která se zajímá o módu, kosmetiku a vše co je stímto nějak spjaté. Svůj blog miluju a snažím se sním dostat na úroveň blogerek jako je třeba GetTheLouk, Petra Lovely Hair, Hanny Brokolice atd. Sice jim zatím nesahám ani po kotníky, ale doufám, že se k nim sice pomalu ale určitě přibližuju. Svůj blog jsem si založila před necelým rokem, ale až v prosinci jsem změnila téma z deníčku na fashion blog a od té doby jen píšu, píšu a píšu. Hrozně mě to baví, blog je můj život. Dostávají se mi kladné ohlasy a doufám, že to bude lepší a lepší.
Hodnocení:
Výrobce: Rimmel
Kategorie: Oční stíny
Autor: Verronie
Cena: 100 CZK

Když jsem si pořizovala tyto stíny, byly ve slevě za 79Kč. Řekla sem si:"Je to známá značka, tak budou dobré ne?", ale ihned po rozbalení se mi rozsypal pleťový stín na boku. A pomalu se mi začíná sypat i ten hnědý. Jediné, co zatím drží, je největší béžový stín. 

A teď  k pigmentaci. Jsou to světlé stíny, takže jsem neočekávala nějaké výrazné barvy. Ale i toto mě překvapilo. Pigmantace je opravdu špatná. Nejdou skoro vidět a pokud se na to oko nesoustředíte, lehce je přehlédnete. Dokonce i tu hnědou, ta je znich nejsvětlejší. Nejvíce pigmentovaná je pleťová barva, která se mi hned rozsypala. Na druhém místě je béžová a naposledním hnědá. Stíny nejsou matné, ale třpytí se.

U stínů byl malý aplikátorek s černýma houbičkama. Na jedné straně je normální velikost a na druhé je menší, skvěle se snim dostanete do koutků. Jde také lehce umýt.

Můj závěr: stíny bych si už v životě nekoupila a nejlepší z tohoto balení je pro mě aplikátorek.

Oblíbené produkty