24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

URBAN DECAY XX VICE LTD RELOADED

07.04.2017
Imiis
Ve světě kosmetiky a módy se nepohybuji zatím dlouho, ale ráda se učím nové věci a čerpám inspiraci.
Hodnocení:
Výrobce: Urban Decay
Kategorie: Oční stíny
Autor: Imiis
Cena: 1600 CZK

Jelikož mám doma už paletku VICE 4, mám tuto paletu s čím porovnávat. Na čtyřce bylo dost much, které by chtěly vychytat - hodně stínů, které málo kryjí. Pak je zde Bitter, který nepoužívám vůbec. Tmavé třpytivé stíny, které hodně prášily a opadávaly. A co zde? Nebudu napínat, vyklopím to rovnou - nic takového zde není ! Všechno má dost slušné krytí. Není tu stín, který by měl špatné krytí, jako některé stíny ze čtyřky. Ani jeden. Tato paletka mě už na první dotek uchvátila.
Líbí se mi výběr odstínů, je to ideální paleta na jaro.

Paleta je s automatickým otevíráním - tudíž zmáčknete čudl a bleskově se otevře. Pozor, doporučuji otevírat opatrně aby neupadla, mě se to už málem stalo, protože ještě jsem toto otevírání nikde neměla :D
Díky tomu, že je zde toto otevírání, je také paleta trošku silnější a mohutnější, takže může budit dojem, že tam toho je víc, než ve VICE 4, ale omyl. Množství stínů je stejné.
Další rozdíl oproti VICE 4 je to, že na tuto paletu není pouzdro, když nepočítám krabici, ve které byla zabalená. Je to škoda. Už tak jsou na tom černém obalu vidět otisky. Takhle přibudou i škrábance.

Oblíbené produkty